2012-05-31 09:23

Vilniečių kyšiai policininkams – nuo 20 iki 200 litų

Sostinės centre be diržo važiavęs vairuotojas pareigūnams siūlė 200 litų kyšį, o miesto pakraštyje įkliuvęs pažeidėjas, neturėjęs teisių, bandė išsisukti su smulkia kupiūra.
Kelių policininkas ant automobilio klijuoja lipduką „Aš neimu kyšio“
Kelių policininkas ant automobilio klijuoja lipduką „Aš neimu kyšio“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ketvirtadienį Policijos departamentas praneša apie kelis atvejus, kai vakar sostinėje mėginta papirkti valstybės tarnautojus.

15 val. 40 min. Vilniuje, Metalo g., E. L. (gimęs 1987 m.), siekdamas išvengti administracinės nuobaudos už KET pažeidimą (vairuotojas neturėjo vairuotojo pažymėjimo), Vilniaus aps. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnams siūlė 20 litų kyšį. Įtariamasis apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso (BK) 227 str. 1 d. (dėl bandymo papirkti pareigūnus).

Tą pačią dieną apie 17 val. 40 min. Vilniaus centre, Pylimo g., S. Š. (gimęs 1974 m.), siekdamas išvengti administracinės nuobaudos už KET pažeidimą (automobilį vairavo neužsisegęs saugos diržo), Vilniaus aps. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnams siūlė 200 litų kyšį. Įtariamasis apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 227 str. 2 d.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą