Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 11, 16:31

Vilniečių „laisvalaikis“: pričiupti automobilyje vartoję narkotikus

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai vykdydami nusikalstamų veikų prevenciją dėl narkotinių medžiagų vartojimo bei platinimo Naujininkų mikrorajone, rugpjūčio 10 d. apie 14 val. pastebėjo du jaunuolius, kurie leisdami savo laisvą laiką automobilyje nusprendė pavartoti narkotinių medžiagų.

Susisukę suktinę su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga (žole) jau ketino ją rūkyti, tačiau tai nepraslydo pro akylas Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnų akis.

Pareigūnai sulaikė jaunuolius ir atliko kratas įtariamųjų gyvenamosiose patalpose. Vienas iš įtariamųjų bandydamas suklaidinti pareigūnus nurodydavo gyvenamąsias vietas, kuriose jis negyvena, tačiau tai nesutrukdė pareigūnams nustatyti tikrąją įtariamojo gyvenamąją vietą.

Atliktų kratų metu rasta nemažas augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos kiekis, kaip įtariama skirtas platinimui, priemonės joms sverti, fasuoti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis asmenims gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų, nustačius, kad minėtos narkotinės medžiagos yra skirtos tolimesniam platinimui asmenims gali grėsti nuo 2 iki 7 metų laisvės atėmimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min