Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 09 30, 18:43

Vilniečius ir sostinės svečius glumina „nutarkuotas“ ministerijos fasadas: paaiškėjo, kas kaltas

Pačiame Vilniaus centre įsikūrusios Sveikatos apsaugos ministerijos pastatas neseniai patyrė netikėtą ataką, apie kurią visuomenei, tikriausiai dėl įvykio mažareikšmiškumo, pranešta nebuvo. Tačiau padariniai matomi iki šiol ir atrodo gana dramatiškai. Penktadienio pavakarę 15min sulaukė vieno neabejingo praeivio klausimo: nuotrauką atsiuntęs skaitytojas teiravosi, kas čia nutiko.
Įvykio vietoje Vilniaus g. 33 Tik prenumeratoriams
Įvykio vietoje Vilniaus g. 33 / 15min skaitytojo Tomo nuotr.

15min skaitytojo Tomo spėjimas yra logiškas: „Kažkas rėžėsi į SAM pastatą“. Įvykio liudininku netapęs vilnietis užfiksavo tik jo padarinius ir pasidalijo nuotrauka su visais portalo skaitytojais.

Vilniečiai gerai žino išskirtinę vietą sostinės senamiesčio Vilniaus gatvėje 33, kur važiuojamojoje dalyje stovi betoninė klomba, o apie ją papildomai informuoja kelio ženklas. Šie atributai čia reikalingi: mat įmantraus Sveikatos apsaugos ministerijos pastato fasado konstrukcijos būtent šioje vietoje, akivaizdu, pavojingai kyšo virš gatvės. Ne visi stambiagabaričių transporto priemonių vairuotojai visuomet būna atidūs.

Tačiau atidumo stoka kartais lemia, kad ir papildomos saugumo, prevencijos priemonės lieka nepastebėtos.

Vilniaus apskrities policijos Operatyvaus valdymo poskyryje 15min sužinojo, kad incidentas šioje vietoje fiksuotas dar rugsėjo 27 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min