2010-07-14 09:59

Vilnietė telefoniniams sukčiams atidavė 44 tūkstančius litų

Vilniaus policija ieško nusikaltėlių, kurie apgavo vieną vilnietę ir iš jos išviliojo 44 tūkstančius litų.
Pinigai
Pinigai / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

Policijos departamentas praneša, kad antradienį apie 18.49 val. į Vilniaus apskrities VPK kreipėsi N.M.G. (gimusi 1944 m.) ir pareiškė, kad tą pačią dieną apie 14.10 val. Vilniuje, Brolių gatvėje, jai į namus telefonu paskambino vyriškis ir prisistatė esąs jos sūnus.

Skambinęs asmuo pasakė, kad muštynių metu sužalojo vyrą ir kad nebūtų pradėta baudžiamoji bylą, reikia sumokėti 20 tūkst. eurų.

Apie 15.30 val. pas N.M.G. į namus atvykusiam asmeniui moteris atidavė 12 tūkst. 200 eurų ir 2 tūks. 500 litų.

Materialinis nuostolis – 44 tūkst. litų.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą