Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnietės versija: vaiką partrenkusio sunkvežimio vairuotojas bando išsisukti nuo atsakomybės!

Avarijos vietoje
15min.lt skaitytojo Vykinto nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Į 15min.lt redakciją kreipėsi vilnietė, kurios nepilnametis sūnus tapo skaudžios penktadieninės nelaimės liudininku. Moteris yra linkusi tikėti savo vaiku, kuris aiškina, kad klasės draugas ramiai ėjo per perėją degant žaliam šviesoforo signalui, o ne priešingai, kaip bando aiškinti sunkvežimio vairuotojas.

Praėjusį penktadienį 15min.lt pranešė apie eismo nelaimę Pilaitės prospekto ir Įsruties gatvės sankryžoje, kur apie 12.40 val. nedidelis krovininis automobilis parbloškė vaiką. Jau vėliau jo vairuotojas policijai sakė, kad pėsčiasis į gatvę išbėgo nepaisydamas raudono šviesoforo signalo.

„Esu mama sūnaus, kuris buvo toje vietoje, kur sunkvežimis partrenkė 10 metų berniuką, kuris mokosi M.Mažvydo vidurinėje mokykloje, 4-oje klasėje su mano sūnumi. Vaikas ėjo užsidegus žaliai šviesai! O ne bėgo, kaip tvirtina vairuotojas“, – rašo 15min.lt skaitytoja Kristina Š.

Ji dar pridūrė: „Mano sūnus sakė, kad jis tik spėjo sušukti „Atsargiai!“ ir jį partrenkė sunkvežimis!“

Anot vilnietės, nukentėjusysis tiesiog vos užsidegus žaliam šviesoforo signalui nedelsė ir neapsidairęs žengė į gatvę.

Jos supratimu, dažniausiai taip ir būna – vairuotojai iš toli matydami mirksintį geltoną šviesoforą ne stabdo, o dar labiau paspaudžia akseleratorių, kad spėtų „prašokti“ sankryžą.

Ponia Kristina piktinasi, kad policija net nepaklausė jos sūnaus, per kokią šviesą jo klasės draugas išėjo į gatvę.

Vilnietė pasakojo toliau: „Beje, vaikai buvo tik du prie šviesoforo prieš įvykstant avarijai. Kai vaiką partrenkė, pribėgo ir dar vienas jų klasės draugas, tada jie jau buvo trise. Vairuotojas tvirtina, kad vaikai stovėjo trise! Kaip jis tada galėjo matyti juos tris, jei jie buvo du?!“

Pasipiktinusi jaunojo liudytojo mama apibendrino: „Melagis vairuotojas, kuris bando išsisukti nuo atsakomybės, partrenkęs vaiką!“

Kaip jau pasakojo 15min.lt, greitosios pagalbos medikai nukentėjusį vaiką skubiai išvežė į Santariškių vaikų ligoninę. Pirminiais duomenimis, berniukas prarado sąmonę, jį ištiko traukuliai, medikai diagnozavo atvirą kojos lūžį.

Vilniaus policija dėl avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą ir toliau aiškinasi visas įvykio aplinkybes.

Beje, vienas naujienų portalo skaitytojas pateikė anoniminį, tačiau, regis, vertingą komentarą: „Toje sankryžoje žalias šviesoforas piestiesiems dega vos akimirką, o automobiliams amžinybę. Niekas niekada ten nelaukia leistino signalo, nes eismas nėra intensyvus. Tvarką turėtų padaryti tie, kas turi reguliuoti šviesoforus, bet jiems nusispjauti, nes pinigai jau pravalgyti. Pilaitėje visi šviesoforai labai „mandrai“ dirba – pėstieji turi lyg akis išdegę bėgti arba valandą žalios laukti. Gaila vaiko.“

15min.lt skaitytojo Skirmanto nuotr./Avarijos vietoje
15min.lt skaitytojo Skirmanto nuotr./Avarijos vietoje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min