Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnietei už vagystę iš „Maximos“ paskelbtas jau aštuonioliktas nuosprendis

Teismo salė
Teismo salė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas A.K. (gim. 1981 m.) paskelbė aštuonioliktą nuosprendį.

Kaip informuoja Vilniaus 1 apylinkės teismo atstovas spaudai, A.K. pripažinta kalta dėl pasikėsinimo pagrobti svetimą turtą, jai skirta vienų metų laisvės atėmimo bausmė. Subendrinęs jai skirtą bausmę su ankstesnėmis bausmėmis, jai teismas skyrė galutinę 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Šiuo metu nuteistoji jau atlieka kitą laisvės atėmimo bausmę Panevėžio pataisos namuose.

Ji nuteista už tai, kad 2008 m. gruodžio 19 d. parduotuvėje „Hyper Maxima“, esančioje PPC „Akropolis“, Vilniuje, prekybos salėje paėmė 2 vnt. moteriškų golfų „Collexion“, kurių vieneto vertė 49.98 litų, moterišką megztinį „In style“ 39.99 litų vertės, moterišką megztinį „In style“ 29.98 litų vertės, moterišką megztinį „ In style“ 39.99 litų vertės, moterišką megztinį „Collexion“ 39.99 litų vertės, vyrišką džemperį „Nike“ 178 litų vertės, moterišką golfą „Natali“ 34.99 litų vertės, moterišką paltą „Collexion“ 199 litų vertės ir nepateikusi prekių už 661.90litų apmokėjimui litų praėjo pro kasą, tačiau už kasų buvo sulaikyta apsaugos darbuotojo, t.y. nebaigė veikos dėl priežasčių, nepriklausančių nuo jos valios.

A.K. pilnai pripažino padariusi inkriminuojamą veiką ir paaiškino, kad turėdama tikslą ką nors pavogti, atvažiavo į p/c „Akropolis“ Vilniuje. Nuėjo į parduotuvę „Maxima“, į rūbų skyrių, paėmė nuo pakabų rūbus: 2 vnt. moteriškus golfus „ Collexion“, moterišką golfą „Natali“, 3 vnt. moteriškus megztinius „In style“, moterišką paltą „Collexion“, vyrišką džemperį „Nike“ ir nuėjo į matavimo kabiną. Kabinoje minėtus rūbus ji įdėjo į rankinę su folija, kad nesuveiktų apsaugos varteliai ir praėjo pro kasas ir apsaugos vartelius.

Netrukus, už kelių metrų ją sulaikė apsaugos darbuotojas. Ji savo kaltę pripažįsta, labai gailisi, pažada daugiau nevogti, turi pastovią gyvenamą vietą, darbą, mažą vaiką. Kaltinamoji tvirtino narkotikų nevartojanti, bet įrašyta priklausomybės ligų centro įskaitą. Ji tvirtino pavogtus daiktus parduodanti.

Apsaugos darbuotojų teigimu, jie moterį stebėjo vaizdo kameromis ir, praėjusią pro kasas, sulaikė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min