15min be reklamos
2022 12 02, 13:04

Vilnietį pareigūnams išdavė jaudulys: namuose aptikta cigarečių kontrabanda

Pirmąją žiemos dieną Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai, tikrindami turimą informaciją, užsuko pas vieną sostinės Naujamiesčio gyventoją Smolensko gatvėje.
Aptiktos kontrabandinės cigaretės
Aptiktos kontrabandinės cigaretės / Lietuvos policijos nuotr.

Išvydęs netikėtus „svečius“, 62-ejų metų amžiaus vyras sutriko, pradėjo jaudintis. O jaudintis buvo ko – pareigūnams pasiteiravus, ar šis namuose turi akcizais apmokestinamų prekių – cigarečių, vyras dar labiau sutriko, atsakė turįs tik kelis pakelius, teigė, kad cigaretėmis neprekiaująs.

Jaudulys visgi vyrą išdavė – policijos pareigūnai pagalbinėse buto patalpose rado ir išėmė 260 pakelių kontrabandinių rūkalų, nepaženklintų nustatyto pavyzdžio banderolėmis.

Lietuvos policijos nuotr./Aptiktos kontrabandinės cigaretės
Lietuvos policijos nuotr./Aptiktos kontrabandinės cigaretės

Pažeidėjui surašytas administracinių nusižengimo protokolas dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekso 209 str. 5 d.).

Vyrui, anksčiau ne kartą baustam už panašias veikas ir turinčiam ir galiojančių nuobaudų, gresia bauda nuo dviejų tūkstančių iki penkių tūkstančių penkių šimtų devyniasdešimt eurų.

Policijos pareigūnai dėkoja bendruomenei už bendradarbiavimą ir prašo visų nelikti abejingais, pastebėjus vykdomą nusikalstamą veiką ar administracinį nusižengimą, bei informuoti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min