TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnietis buitiškai nufilmavo naujo BMW 530D pristatymą: 206 km/val. greitį įvertino policija

BMW išsinuomojęs vyras
Kadras iš video / BMW išsinuomojęs vyras
Šaltinis: 15min
24
A A

Internete pažeidimais besipuikavęs vairuotojas sulaukė pareigūnų dėmesio.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai nustatė ir surašė protokolą asmeniui, kuris internete puikavosi šiurkščiais Kelių eismo taisyklių pažeidimais.

Praėjusį ketvirtadienį (balandžio 13 d.) pareigūnus sudomino gauta informacija apie asmenį, kuris vasario mėnesį išsinuomotu prabangiu automobiliu „BMW 530D xDrive“ Vilniaus vakariniame aplinkkelyje važiavo 206 km/val. greičiu, kur leistinas greitis yra 90 km/val. Maža to, šis vairuotojas savo eismo saugumui pavojingus „žygdarbius“ nufilmavo ir paskelbė internete.

Vaizdo įraše vyras sarkastiškai puikavosi galingo automobilio galimybėmis, komentavo viršytą greitį ir nepagarbiai įvertino kitų vairuotojų drausmingą važiavimą.

Vaizdo įraše vyras sarkastiškai puikavosi galingo automobilio galimybėmis, komentavo viršytą greitį ir nepagarbiai įvertino kitų vairuotojų drausmingą važiavimą. Pareigūnams automobilių prekybos ir nuomos bendrovė patvirtino, kad automobilis buvo išnuomotas trumpam terminui.

Prekybininkai suteikė visą techninę informaciją, kuria remiantis, net pagal nufilmuotus spidometro parodymus, buvo nustatytas filmavimo metu užfiksuotas automobilio važiavimo greitis. Pritaikius visas paklaidas 40-mečio vairuotojo naudai, pareigūnai priėmė sprendimą surašyti jam administracinio nusižengimo protokolą.

Įvertinus visus surinktus duomenis, konstatuota, kad 40-metis įmonės vadovas vasario 27 d. Vilniaus vakariniame aplinkkelyje važiavo 181,4 km/val. greičiu (įvertinus 24,6 km/val. paklaidą, viršijo nustatytą greitį net 102 km/val.), pavojingai manevravo tarp kitų ta pačia kryptimi važiuojančių automobilių, nerodydamas posūkio šviesos signalų, važiavo trečiąja eismo juosta, kai pirmoji eismo juosta laisva.

Tokiais savo veiksmais vairuotojas demonstravo savo išskirtinumą ir nepagarbą kitiems eismo dalyviams, keldamas pavojų ta pačia kryptimi važiuojantiems automobiliams ir jų vairuotojams, tuo pažeidė ne vieną Kelių eismo taisyklių reikalavimą. Atsakomybė už šiuos pažeidimus numatyta Administracinių nusižengimų kodekso 416 ir 420 straipsniuose.

Už šiuos pažeidimus minėtam asmeniui pareigūnai įteikė administracinį nurodymą su siūlymu per mėnesį sumokėti pusę galimos minimalios baudos, t.y. 225 eurus. Taip pat už šį pažeidimą asmeniui buvo skirtas teisės vairuoti atėmimas 1 metams. Jei vairuotojas nesumokės baudos ir nepristatys vairuotojo pažymėjimo policijai, jam gali būti skirta 450–550 eurų bauda ir atimta teisė vairuoti nuo 1 iki 2 metų.

VIDEO: Per improvizuotą BMW pristatymą automobilio vairuotojas pats nufilmavo pažeidimus

Policijos pareigūnai praneša, kad teisės pažeidimų, chuliganiško elgesio ar nepagarbos demonstravimas garbės nedaro, ir įspėja visus, mėgstančius viešoje erdvėje puikuotis daromais pažeidimais, kad tokia veikla nebus toleruojama. Pareigūnai stebi viešą erdvę, aktyviai dalyvauja socialinių tinklų veikloje ir, esant būtinybei, imasi atitinkamų veiksmų tokių piliečių atžvilgiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min