Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnietis ir tauragiškis į Lietuvą varė Belgijoje ir Prancūzijoje vogtas mašinas

Vogtas automobilis
VSAT nuotr. / Vogtas automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lazdijų rinktinės pasieniečiai sulaikė dar du vogtus automobilius: vilnietis į Lietuvą varė Belgijoje ieškomą 2008 m.laidos „BMW 320 D Coupe“, o tauragiškis – Prancūzijoje dingusį 2007 m. pagamintą „Toyota Corolla Verso“.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, apie vidurnaktį iš pirmadienio į antradienį VSAT Lazdijų rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pareigūnai Lazdijų rajono Subačių kaimo ribose, kelyje Berznykas – Kapčiamiestis, sustabdė automobilį „BMW 320 D Coupe“.

Mašina belgiškais numeriais judėjo iš Lenkijos ir į Lietuvos pusę jau buvo įvažiavusi apie 2 km.

2008 m. laidos automobilį vairavo 30-metis vilnietis. Pasieniečių paklaustas apie automobilio savininką ir mašinos duomenis jis negalėjo nieko atsakyti.

Netrukus patikrinę „BMW 320 D Coupe“ per duomenų bazes Kapčiamiesčio pasieniečiai išsiaiškino, kad ši mašina nuo liepos 20 d. kaip vogta yra ieškoma Belgijoje.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Vilnietį pasieniečiai uždarė į areštinę. „BMW 320 D Coupe“ saugomas Kapčiamiesčio užkardoje.

Šeštadienį Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose sustabdė keliu Suvalkai – Marijampolė iš Lenkijos įvažiuojantį „Toyota Corolla Verso“ prancūziškais numeriais. Jį vairavo 18-metis Tauragės gyventojas, kuris neturėjo nei vairuotojo pažymėjimo, nei automobilio registracijos dokumentų.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai neužtruko išsiaiškinti, kad ši 2007 m.laidos mašina nuo rugpjūčio 23 d. kaip vogta ieškoma Prancūzijoje. Ir šiuo atveju Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš viso šiemet pasienyje su Lenkija, kur nėra nuolatinės kontrolės, Lazdijų rinktinės pasieniečiai jau sulaikė 34 Vakarų Europos valstybėse vogtus ir į Lietuvą varytus automobilius.

Pasienyje su Lenkija VSAT pareigūnai pasirinktinai patikrina tik apie 1 proc. visų šią sieną kertančių automobilių ir asmenų.

Visame Lietuvos pasienyje šiemet VSAT pareigūnai sulaikė 143, įtariama, vogtas mašinas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min