Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnietis kanapes augino balkone (nuotraukos)

Kanapės
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Kanapės
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus policija praneša, kad sostinėje sulaikytas vyriškis, kuris savo namų balkone augino kanapes.

Kaip informuoja Vilniaus policija, pirmadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Narkotikų kontrolės skyriaus pareigūnai atliko tris sėkmingas policines priemones, kurių metu buvo sulaikyti narkotikų augintojai, gabentojai, platintojai ir kiti neteisėtą narkotikų bei psichoaktyvių medžiagų apyvartą vykdę asmenys.

Dėl išaiškintų teisės pažeidimų pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Pirminiais duomenimis, iš nelegalios apyvartos paimtas heroino, džiovintų kanapių ir jų dalių medžiagos, augančių kanapinių augalų, tablečių „Clonazepam“ bei „Subaxen“ ir kt.

Apie 15 val. NKS ir Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato tyrėjai Žemaitės gatvėje sulaikė pilietį A.D. (gim. 1976 m.). Nustatyta, kad sulaikytasis augina kanapes, kurias pats vartoja ir jomis vaišina draugus. Sulaikytas asmuo pristatytas į NKS.

Po dešimties, minučių dirbdami kriminogenine prasme vienoje sudėtingiausių miesto vietų – S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, NKS pareigūnai sulaikė 1983 m. gimusį A.V., pas kurį rastos ir paimtos kelios tabletės „Clonazepam“ ir „Subaxen“. Sulaikytas asmuo pristatytas į NKS.

Apie 16.25 val., tikrindami informaciją apie grupę asmenų, aktyviai platinančių narkotikus jaunimui bei nevengiančių psichoaktyvių medžiagų siūlyti bendrojo lavinimo mokyklų prieigose, Viršuliškių g. NKS pareigūnai sulaikė du asmenis: A.M. (gim. 1990 m.) ir A.Z. (gim. 1982 m.). Pas sulaikytuosius rasta heroino, jie pristatyti į NKS.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai per šešis šių metų mėnesius sėkmingai išaiškino daugiau nei 310 nusikaltimų, susijusių su neteisėta narkotikų apyvarta. Policija dėkoja gyventojams, padėjusiems atskleisti ne vieną įstatymo pažeidimą ir nustatyti nusikaltusius asmenis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Kanapė Narkotikai
Parašykite atsiliepimą apie 15min