Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 09, 15:41

Vilnietis kontrabandą į Lietuvos teritoriją bandė permesti per tvorą

Lavoriškių pasienio kontrolės punkte VSAT pareigūnai sulaikė pigesnių rūkalų atsigabenti sumaniusį lietuvį. Iš Baltarusijos dviračiu vykęs vilnietis kontrabandines prekes permetė per tvorą, manoma, tikėdamasis jas vėliau pasiimti.
Vaizdo įrašo stop kadras
Vaizdo įrašo stop kadras / VSAT

Naktį iš pirmadienio į antradienį Lavoriškių punkte dirbę Vilniaus rinktinės Lavoriškių užkardos pasieniečiai vaizdo stebimo kameromis užfiksavo du vyrus, dviračiais atmynusius iš Baltarusijos. Abu jie netrukus patraukė link įvažiavimo į punkto teritoriją, tačiau tam pasirinko ne apšviestą eismo juostą, o įsispraudė šalia stovėjusio krovininio vilkiko su puspriekabe.

Toks keliautojų „manevras“ iškart atkreipė VSAT pareigūnų dėmesį, o netrukus paaiškėjo ir jo motyvai. Dviratininkus vaizdo monitoriuose stebėję pasieniečiai užfiksavo, kaip nuošaliau kelis žingsnius paėjėjęs vienas vyras per apsauginę tvorą į Lietuvos teritoriją švystelėjo tamsios spalvos kuprinę.

Žaibiškai reagavę VSAT pareigūnai dviratininką sulaikė. Paaiškėjo, kad tai – 63 metų Vilniaus gyventojas. Vyro numestoje kuprinėje pasieniečiai aptiko 238 pakelius cigarečių „NZ Gold“ ir „Winston“. Rūkalai pažymėti baltarusiškomis banderolėmis.

Įkliuvusiam cigarečių svaidytojui VSAT pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dėl kontrabandos. Pigesnių rūkalų sumaniusiam atsigabenti vilniečiui gresia bauda nuo 1 tūkst. 820 iki 47 tūkst. eurų. Vyras po apklausos paleistas. Jam įteiktas šaukimas atvykti į Lavoriškių užkardą. Čia laikinai saugomas ir neteisėtai gabentų rūkalų krovinys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min