Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 21d. 11:33

​Vilnietis neteko 40 000 litų vertės laikrodžio, pusvelčiui prie stoties nupirkto iš narkomano

Vogtas laikrodis „Rolex“
Kadras iš filmuotos medžiagos / Vogtas laikrodis „Rolex“

Rugpjūčio 8 d. į Vilniaus policijos pareigūnus kreipėsi 44 metų verslininkas. Vyras pareiškė, kad tos pačios dienos ankstyvą rytą Aušros Vartų gatvėje esančio namo laiptinėje prieš jį buvo padarytas nusikaltimas – nuo rankos buvo nusegtas ir pagrobtas auksinis laikrodis. Dėl šio įvykio Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Paaiškėjo, kad laikrodį pagrobęs narkomanas jį pardavė. Pirkėjui už svetimą daiktą pakako sumokėti mažiau nei 100 litų. Vogtą „Rolex“ pavyko grąžinti šeimininkui.

Tyrimo metu nukentėjusysis pareigūnams pateikė pagrobto auksinio laikrodžio „Rolex“, kurio vertė apie 40 000 litų, pasą ir kitus dokumentus.

Tyrimą atliekantys Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė ir rugpjūčio 20 d. sulaikė Vilniaus rajono gyventoją, pas kurį buvo rastas ir paimtas pagrobtas laikrodis „Rolex“.

Pareigūnai nustatė, kad šis pilietis laikrodį nusipirko Vilniaus autobusų stoties rajone iš narkotikus vartoti linkusio asmens, kurio šiuo metu kriminalistai intensyviai ieško

Už kiek vilnietis šį prabangų laikrodį iš narkomano buvo nusipirkęs? Pasak pareigūnų, pirkėjui už vogtą daiktą pakako sumokėti mažiau nei 100 litų.

Pavogtas laikrodis grąžintas teisėtam savininkui,  rašoma Vilniaus apskrities VPK atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime. Tyrimas tęsiamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min