Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 21d. 21:44

Vilniuje BMW vairuotojas nepastebėjo greitojo autobuso – atšoko nuo jo ir išvertė tvorą

BMW ir autobuso avarija Ukmergės gatvėje
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / BMW ir autobuso avarija Ukmergės gatvėje

Sostinėje ketvirtadienio vakarą įvyko kiek kuriozinė, tačiau, laimė be nukentėjusių žmonių apsiėjusi avarija.

Avarija ketvirtadienį apie 19 val. įvyko judrioje sostinės Ukmergės gatvėje, Šeškinėje, kur ties Ozo gatvės viaduku yra didelė apynaujų automobilių lauko aikštelė.

Eismo įvykio liudininkams buvo sunku suprasti, iš kur apskritai atsirado BMW automobilis, užlėkęs ant žaliosios vejos kelkraštyje ir išvertęs dalį mašinų aikštelę juosiančios metalinės tvoros.

Paaiškėjo, kad Ukmergės gatve tuo metu gana greitai važiavo 3G maršruto autobusas. Arčiausiai esančioje stotelėje jis nestojo, todėl greičio nebuvo sumažinęs.

Tuo metu iš šalutinio kelio į Ukmergės gatvę važiavo jaunuoliai su BMW. Vairuotojas pro kitas transporto priemones autobuso nematė ir važiavo taip, tarsi jo nebūtų.

Laimė, BMW nepalindo po keleivinės transporto priemonės priekiu. Kitas laimingas sutapimas – kad BMW smūgis teko tiesiai į autobuso duris, už kurių niekas nestovėjo.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./BMW ir autobuso avarija Ukmergės gatvėje
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./BMW ir autobuso avarija Ukmergės gatvėje

Keleiviai atsipirko išgąsčiu.

Vairuotojas autobusą sustabdė ekstremaliai nestabdydamas.

Tuo metu BMW vairuotojas tapo nevaldomas ir nulėkė sunkiai prognozuojama trajektorija. Kur transporto priemonė atsidūrė, užfiksuota 15min fotoreporterio Josvydo Elinsko galerijoje.

Įvykį forminti atvyko policija, nes kilo abejonių, ar formalumai gali būti tvarkomi, kai apgadintas ir trečiųjų asmenų turtas.

Į avariją patekusiems BMW vairuotojui, keleivei, o taip pat ir autobuso vairuotojui teko pasitikrinti blaivumą. Prietaisas visiems parodė nulius.

Suniokotą BMW išvežė techninės pagalbos automobilis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min