Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 7d. 17:26

Vilniuje darželinukus barškučiu viliojęs ekshibicionistas išgirdo teismo verdiktą

Vilniaus miesto apylinkės teismas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniaus miesto apylinkės teismas

Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje 62 m. Jevgenijus Žilinskis nuteistas dėl jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo. Jis taip pat sulaukė bausmės už viešosios tvarkos pažeidimą.

Kaip praneša Vilniaus miesto apylinkės teismas, nustatyta, kad J.Žilinskis Vilniuje, viešoje vietoje, stovėdamas šalia vaikų darželio-mokyklos tvoros, iš dalies apsinuogino bei, specialiai atkreipdamas į save lauke žaidžiančių mažamečių vaikų dėmesį, barškindamas vaikišku barškučiu, atvirai demonstravo pašaliniams asmenims, tame tarpe ir mažamečiams vaikams, savo lytinius organus.

Teismas nusprendė J.Žilinskį pripažinti kaltu ir skyrė griežčiausią įstatymo numatytą bausmę – laisvės atėmimą 2 metams 6 mėnesiams, bausmę atidedant 3 metams.

Teismas nuteistąjį įpareigojo dalyvauti elgesio pataisos programoje, neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be priežiūrą vykdančios institucijos leidimo, nesilankyti prie vaikų ugdymo įstaigų. Nuteistajam pažeidus šias sąlygas, bausmės vykdymo atidėjimas gali būti panaikintas ir taikoma reali laisvės atėmimo bausmė.

Dėl bausmės atidėjimo, teismas mano, kad bausmės tikslai bus pasiekti be realaus bausmės atlikimo. Po J.Žilinskio sulaikymo tokie įvykiai nebesikartojo, jis anksčiau neteistas (įstatymas įpareigoja pirmą kartą teisiamam asmeniui laisvės atėmimo bausmę skirti tik išskirtiniais atvejais); tvirkinamieji veiksmai gali būti labai įvairūs ir, teismo vertinimu, lytinių organų demonstravimas yra santykinai mažiausiai pavojingi iš tokių veiksmų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min