2009-03-08 10:59

Vilniuje du nusikaltėliai apiplėšė kioską

Vilniaus policija ieško nusikaltėlių, kurie šeštadienį apiplėšė prekybos kioską.
Įvykio vietoje
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, apie 11.55 val. Vilniuje, Sėlių g., į prekybos kioską, pardavėjai A.S.(gim. 1987 m.) atidarius duris, įsiveržė du jaunuoliai, kurie, panaudodami fizinį smurtą, pagrobė mobiliojo ryšio telefoną ir iš kasos aparato – 500 litų.

Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą