Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje girtą BMW vairuotoją atsivijęs vyras: „Jie mus aplenkė bordiūrais, vos neatsitrenkė ir dar fakus rodė“

Tikrinamas prie BMW vairo sėdėjusio vaikino girtumas
15min/Pauliaus Ramanausko nuotr. / Tikrinamas prie BMW vairo sėdėjusio vaikino girtumas
Šaltinis: 15min
7
A A

Purškiantis lietus, drėgmė ir į kaulus besismelkiantis šaltis neatbaidė sostinės kelių patrulių nuo tradicinės girtos vairuotojų medžioklės. Pernakt įžūliausias buvo girtas BMW vairuotojas, kuris pareigūnų akyse įlėkė į sankryžą slysdamas šonu.

„Rašyk protokolą, man nesvarbu kiek, aš viską sumokėsiu“, – sakė vaikinas, kuris gyrėsi tik ką parskridęs į Vilnių iš Kopenhagos.

O pareigūnų akiratyje emigrantas atsidūrė visai ne dėl girtumo – jis net nevairavo, o sėdėjo keleivio vietoje. Tačiau lyg niekur nieko atkimšęs skardinę vaikinas metė šiukšlę su vairuotoju bendravusio pareigūno link.

Bauda už šiukšlinimą, trumpas, bet rimtas pokalbis su pareigūnais ir laukiantys draugai nuramino smarkuolį, kol jam buvo pildomas protokolas.

15min/Pauliaus Ramanausko nuotr./Prasižengęs emigrantas net ne vairavo, o sėdėjo keleivio vietoje
15min/Pauliaus Ramanausko nuotr./Prasižengęs emigrantas net ne vairavo, o sėdėjo keleivio vietoje

Na, bent jau iš dalies. Išlipęs iš ekipažo jis vis dar švaistėsi necenzūriniais gestais, bet praėjusią naktį pareigūnams darbo ir taip netrūko.

Šonu slystantis BMW

Net keturi pažeidėjai sėdo prie vairo neturėdami tam teisės, o BMW vairuotojas gali dėkoti sėkmei, kad atsidūrė pareigūnų rankose, bet ne jį atsivijusiai kompanijai.

Pareigūnų dėmesį, visų pirma, patraukė cypiančios padangos, šonu slystantis BMW ir iš paskos atlekiantis „Audi“. Iškart buvo aišku, kad prie BMW vairo sėdintis vaikinas gali atsisveikinti su vairuotoju pažymėjimu už chuliganišką vairavimą.

Paaiškėjo, kad į Pylimo gatvę jis įčiuožė tarp kitų automobilių būdamas girtas – įpūtė 1,79 prom., o apie išgertuves liudijo ir salone išmėtyti tušti alaus buteliai. Nežinia kam, bet ant galinės BMW sėdynės mėtėsi ir dujokaukė.

„Aplenkė bordiūrais“

Tuo tarpu prie BMW keleivių pristojo kompanija iš juos atsivijusio automobilio, tačiau policijos pareigūnai greitai užgniaužė konfliktą. „Audi“ vairuotojas aiškino, kad norėjo „pasikalbėti“ su BMW laksčiusiais vaikinais, kadangi šie vos nesukėlė avarijos Rotušės aikštėje.

15min/Pauliaus Ramanausko nuotr./„Audi“ vairuotojas atisivijo BMW norėdamas „pasikalbėti“ su keleiviu
15min/Pauliaus Ramanausko nuotr./„Audi“ vairuotojas atisivijo BMW norėdamas „pasikalbėti“ su keleiviu

„Prie „Salento“ jie mus aplenkė bordiūrais, vos neatsitrenkė ir dar fakus rodė. Galvojom, kad girtas. Nu, tai mes policijai skambinom ir galvojom paseksim“, – pasakojo vyriškis.

Gresia kalėjimas

Bet su BMW vairuotoju susidurti akis į akį juos atsivijusiems vaikinams neteko. Jis buvo išvežtas į Vilniaus priklausomybės ligų centrą, kur buvo paimtas jo kraujo mėginys.

Tai bus pagrindinis įrodymas baudžiamojoje byloje dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,5 prom.

Tiesa, kad ir kam priklausė šis senas BMW, iki teismo posėdžio į gatves jis jau neišriedės. O 26 metų vairuotojui gresia ne tik didžiulė bauda, bet ir laisvės atėmimo bausmė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 Vilnius Reidas BMW
Parašykite atsiliepimą apie 15min