Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2017 01 06 /11:18

Vilniuje girtas Lietuvos kariuomenės orkestro muzikantas sukėlė avariją

Ketvirtadienį vakare Vilniuje Lietuvos kariuomenės orkestro muzikantas girtas sėdo prie vairo ir apsisukdamas rėžėsi į keleivinį autobusą. Už tai 43 metų vyrui gresia teistumas ir baudžiamoji atsakomybė.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Kaip 15min informuoja Vilniaus apskrities policija, ketvirtadienį, 19 val. 11 min., Vilniuje, L. Giros g., įvyko avarija.

Pirminiais duomenimis, „Opel Zafira“ vairuotojas apsisukdamas įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešinga kryptimi važiavusiu autobusu „Evobus O 405 N“.

Paaiškėjo, kad prie „Opel“ vairo sėdėjo įkaušęs 43 metų Lietuvos kariuomenės orkestro vyresnysis muzikantas. Jam nustatytas vidutinis 2,01 prom. girtumas.

Laimė, įvykio metu žmonės nenukentėjo, tačiau to paties nebūtų galima pasakyti apie transporto priemones – tiek automobilis, tiek autobusas buvo gerokai apgadinti.

Sostinės policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes, o kariuomenės muzikantui už vairavimą girtam gresia baudžiamoji atsakomybė.

15min primena, kad Lietuvos kariuomenės orkestras dalyvauja aukščiausio lygio valstybės svečių sutikimo ceremonijose, iškilminguose valstybiniuose renginiuose, o pagrindinis jo uždavinys – reprezentuoti Lietuvos valstybę ir kariuomenę renginiuose siekiant sudaryti gerą kariuomenės įvaizdį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius