Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 6d. 12:24 , atnaujinta: 2016 sausio 6d. 12:53

Vilniuje į BMW avariją užsižiopsojęs vairuotojas sukėlė dar vieną eismo įvykį

Trečiadienį Vilniuje apie 12 val. BMW vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės slidžiame kelyje ir atsitrenkė į apšvietimo stulpą Pilaitės prospekte. Kitą eismo įvykį toje pačioje vietoje sukėlė į BMW avariją užsižiopsojęs „Passat“ vairuotojas

Trečiadienį apie eismo įvykį Pilaitės prospekte pranešė 15min skaitytojas Paulius. „Ir vėl nesuvaldytas BMW..., -  rašo jis. - Vairuotojas kliudė stulpą ir pakibo ant skardžio.“

Jaunas BMW vairuotojas nesuvaldė automobilio slidžiame kelyje ir nulėkęs nuo kelio vos neįvažiavo į tvenkinį, esantį šalia Pilaitės prospekte.

Skaitytojas patvirtino, kad Pilatės prospekte eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Į įvykio vietą BMW vairuotojas išsikvietė draugą, kuris vairuoja taksi. Pastarasis pastatė vairuojamą „Opel“ automobilį Pilaitės prospekto kelkraštyje ir rūpinosi, kaip patraukti draugo automobilį. Už „Opel“ taksi automobilio sustojo ir žurnalistų vairuojama „Audi“.

Eismo įvykio vietoje dirbantis 15min fotografas Vidmantas Balkūnas užfiksavo Pilaitės prospekte įvykusią antrą avariją, kai užsižiopsojęs į BMW vairuotojo nesėkmę „Passat“ vairuotojas pats rėžėsi  į šalikelėje stovėjusį „Opel“, kuris nuo smūgio atsitrenkė į priešais stovėjusią „Audi“.

BMW avarijos aplinkybes tiria policijos pareigūnai. Sutarę dėl eismo įvykio kaltininko, kiti vairuotojai išsiskirstė užpildę eismo įvykio deklaraciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min