Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 6d. 19:00

Vilniuje įkliuvo vandenį dyzelinu dažęs ir tokius „degalus“ pardavinėjęs sukčius

Su įkalčiais sulaikytas įtariamasis
Vilniaus policijos nuotr. / Su įkalčiais sulaikytas įtariamasis

Sostinėje sulaikytas dyzelinius degalus vandeniu skiedęs aferistas.

Gegužės 6 d., apie 13 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai Karoliniškių rajone pastebėjo vaikiną, kuris degalinėje į 50 litrų talpos statinę pylė vandenį, o vėliau į tą pačią statinę šliūkštelėjo šiek tiek dyzelino.

Vilniaus policijos nuotr./Su įkalčiais sulaikytas įtariamasis
Vilniaus policijos nuotr./Sulaikytas įtariamasis

Sunkiai nešdamas plastikinę statinę, vaikinas iš degalinės nuėjo į netoliese esantį garažų masyvą. Priėjęs prie pagyvenusio vyriškio, atidavė jam statinę ir gavo, kiek buvo galima pastebėti, pinigų. Pareigūnai sulaikė bandantį kuo greičiau pasišalinti vaikiną. Paaiškėjo, kad jis susirado pigaus dyzelino pirkėją, pas kurį paėmė tuščią statinę, į ją pripylė vandens, kurį kiek „pagardino“ dyzelinu. Už tai tariamą dyzeliną pirkėjas sumokėjo net 60 eurų. Sulaikytasis M.V., gimęs 1983 m., pristatytas į policijos komisariatą.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, vykdydami tikslines kišenvagysčių išaiškinimo  išaiškinimo ir užkardinimo operacijas, dažnai išaiškina ir kitų rūšių nusikaltimus. Šių, neuniformuotų, pareigūnų pagrindinės darbo vietos – viešasis transportas, turgavietės, prekybos centrai ir kitos žmonių didesnio susibūrimo vietos sostinėje.

VIDEO: Aferisto dyzeliną gamino iš vandens

Įtariama, kad M.V. gali būti padaręs daugiau panašaus pobūdžio veikų ar kitokių nusikaltimų, todėl nukentėjusius ar galinčios suteikti tyrimui vertingos informacijos prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatais telefonais (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

„Daugiau šypsenos“

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min