Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 6d. 10:55

Vilniuje iš tranzitinio traukinio išmesta kontrabandinių cigarečių (nuotraukos)

Maišai pilni cigarečių
VSAT nuotr. / Maišai pilni cigarečių

Vilniaus rinktinės pasieniečiai sostinėje sulaikė stambų kontrabandinių rūkalų krovinį ir tris su jo gabenimu siejamus vyrus.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, nelegalūs rūkalai į Vilnių buvo atvežti ir išmesti iš tranzitinio traukinio. Operacijos metu pasieniečiai rado ir paėmė daugiau kaip 35 tūkstančius pakelių rusiškų cigarečių.

Trečiadienį vakare sostinėje pasalą surengę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės operatyvininkai bei Specialiosios paskirties būrio pareigūnai stebėjo, kaip prie geležinkelio linijos Vilkpėdės mikrorajone privažiuoja automobiliai Volkswagen Vento ir Mercedes Benz.

Pasieniečiai užfiksavo, kaip iš tuo metu pravažiuojančio tranzitinio traukinio Kaliningradas – Charkovas išmetami stambūs paketai, apklijuoti lipnia juosta. Juos netrukus tamsoje ėmė rinkti iš automobilių išlipę trys vyrai.

Dalį paketų jie sukrovė į automobilį, likusius – į čia pat Riovonių gatvėje stovinčią medinę pašiūrę.

Nuo geležinkelio linijos pajudėjusius automobilius pasieniečiai sekė iki garažų masyvo, esančio Savanorių prospekte. Čia VSAT pareigūnai toliau fiksavo, kaip paketai sukraunami ir slepiami viename garaže. Netrukus trijulė automobiliais grįžo prie pašiūrės pasiimti likusios krovinio dalies. Čia pasieniečiai kontrabandininkus ir sučiupo. Sulaikomi jie nesipriešino.

Paaiškėjo, kad visi sulaikytieji yra Vilniaus gyventojai – 61, 38 ir 32 metų vyrai.

Automobiliuose VSAT pareigūnai aptiko 5 tūkstančius 120 pakelių cigarečių „LM“ ir „Saint George“. Rūkalai buvo paženklinti rusiško ir ukrainietiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Netrukus VSAT pareigūnai atliko ir sankcionuotą kratą garaže, kur slėptos prie geležinkelio surinktos cigaretės. Čia pasieniečiai suskaičiavo 30 tūkstančių 141 pakelį tokios pačios rūšies cigarečių.

Iš viso aptikta dvidešimt lipnia juosta apklijuotų paketų, kuriuose buvo 35  tūkst. 261 pakelis cigarečių su rusiškomis ir ukrainietiškomis banderolėmis.

Visus tris vilniečius pasieniečiai dviem paroms uždarė į areštinę.

Kontrabandiniai rūkalai ir abu automobiliai laikinai saugomi Vilniaus rinktinėje. Šio VSAT padalinio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min