Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 4d. 19:29

Vilniuje moksleiviai pro langą išmetė kėdę ir sužeidė pro šalį ėjusią mokytoją

Ar biuro kėdė turėtų būti patogi?
Flickr.com / Kėdė

Medikai antradienį vyko į Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokyklą. Gautas pranešimas, kad ten besimokantys mokiniai pro ketvirto aukšto langą išmetė kėdę ir pataikė į praeinančią mokytoją, pranešė „LNK Žinios“.

Geografijos mokytoja po pamokų ruošėsi vykti namo, tačiau netikėtai atsidūrė ligoninėje. Nukentėjusiai mokytojai buvo prakirsta galva, jai pagalbą suteikė medikai.

Ar moksleiviai taip pasielgė tyčia, ar ketino pajuokauti, aiškinsis pareigūnai. Mokytojai svarsto, kad nelaimė galėjo įvykti dėl pačių mokytojų arba tėvų kaltės.

Ketinama apklausti moksleivius.

„Toks atvejis mūsų mokykloje pirmas. Neklusnių mokinių yra, tyčiojimosi nepasitaiko, bet susiginčija su mokytojais“, – „LNK Žinioms“ sakė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Sidutė Barnišauskaitė.

Pagrindinėje mokykloje mokosi mažiau nei 100 vaikų nuo 6 iki 10 klasės. Direktorės pavaduotojos teigimu, dauguma čia besimokančiųjų yra nemotyvuoti ir turi elgesio problemų. Įtariama, kad kėdę pro langą išmetė vyresniųjų klasių vaikai.

„Tuo metu mokykloje buvo 9 ir 10 klasių mokiniai. Mūsų mokykloje mokosi vaikai turintys elgesio problemų“, – sakė S.Barnišauskaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min