Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 20d. 15:31

Vilniuje narkotikus perdavinėjo cigarečių pakeliuose, o sandėliavo apatiniuose

Vienam vyrui skirtas suėmimas 2 mėnesiam
KD nuotr. / Vienam vyrui skirtas suėmimas 2 mėnesiam
Šį savaitgalį narkotikų platintojai bandė savo „siuntinius“ nusiųsti ir pinigus susirinkti per Vilniaus pataisos namų tvorą permestuose cigarečių pakeliuose, o sulaikius įtariamus asmenis, paaiškėjo, kad įtariamas narkotines medžiagas jie saugoja ir sandėliuoja tiesiog savo apatiniuose.

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai pagal kriminalinės žvalgybos informaciją prie Vilniaus pataisos namų sulaikė du asmenis, vienas iš kurių bandė per įstaigos apsaugos tvorą permesti paketą, kaip įtariama su narkotinėmis medžiagomis.

Draudžiamą paketą sulaikytasis bandė įmesti į pataisos įstaigos teritoriją, kur laisvės atėmimo bausmę atlieka atvirosios kolonijos nuteistieji vyrai ir moterys bei nuteistieji, kuriems suteikta teisė be sargybos arba be palydos išvykti už pataisos įstaigos teritorijos ribų.

Neteisėtas „siuntinys“ tai - cigarečių „Marlboro“ pakelis, kurio viduje buvo įdėtas nedidelis akmenukas ir šalia jo į baltą popieriaus skiautę įsukti 6 folijos lankstinukai su juose esančia baltos spalvos medžiaga - galimai narkotine ar psichotropine.

Pareigūnai rado per apsauginę tvorą tik jau į laisvę permestą ir „Winston“ cigarečių pakelį su pinigais – galimai atlygiu už „siuntinį“. Cigarečių pakelyje buvo 41euras ir 20 centų.

Apieškojus prie įkalinimo įstaigos tvoros sulaikytus asmenis, vieno jų apatinėse kelnaitėse aptiktas paketėlis su baltos spalvos milteliais - galimai narkotine ar psichotropine medžiaga, kuriuos pasvėrus svarstyklės parodė 22.562 gramo bei 40 paruoštų folijos lankstinukų, su neaiškios kilmės baltos spalvos milteliais, galimai su narkotine ar psichotropine medžiaga, kurią pasvėrus svarstyklės parodė 4.963 gramo.

Vienas sulaikytų asmenų suimtas 2 mėnesiams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min