Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 14d. 20:45

Vilniuje nufilmuotas grėsmingai pradėtas šturmas: išgertuvių vietą Užupyje apgulė 8 kovotojai

praeivio-uzfiksuotas-ivykis-zarasu-gatveje-vilniuje
Įvykio vietoje: pirmieji šturmo pajėgų žingsniai

Efektingai prasidėjusi ir rimtų rezultatų žadėjusi pastato apgultis Vilniaus centre baigėsi be kovinio filmo pabaigos vertos kulminacijos. Praėjus maždaug 8 minutėms nuo šturmo pradžios 8 apsauginėmis kaukėmis, skydais ir šaunamaisiais ginklais apsirūpinę Mobiliosios kuopos pareigūnai išėjo iš pastato taip ramiai, lyg apskritai nieko nebūtų įvykę.

Grėsmingos pajėgos į sostinės Senamiesčio pakraštį buvo atskubėjusios po pranešimo apie kruviną asmenų konfliktą, tačiau panašu, kad policininkams situacija netapo rimtu išbandymu, juolab keli iš jų rado laiko priekaištauti viešoje vietoje su filmuojančiu telefonu rankoje sujudimą stebinčiam liudininkui.

Kaip vėliau, pajėgoms jau išsiskirsčius, buvo užfiksuota policijos kriminalinių įvykių suvestinėje, tą penktadienio popietę (2020-01-10) apie 15.15 val. Zarasų g. 5A, Vilniuje, kažkoks vyras (gim. 1984 m.) apleistame pastate išgertuvių metu kitam kiek jaunesniam vaikinui (gimusiam 1993 m.) sudavė smūgį daiktu, panašiu į žirkles. Šiuo smūgiu užpuolikas padarė nukentėjusiam krūtinės ląstos durtinę žaizdą iš nugaros pusės.

„Buvo tarp asmenų konfliktas, pareigūnai ėjo aiškintis aplinkybių“, – 15min komentavo vienas iš Vilniaus apskrities policijos komisariato pareigūnų, nedramatizuodamas įvykio ir nedetalizavęs, su kokiomis grėsmėmis galėjo susidurti į Užupio gatvę atsiųstos galingos pajėgos.

Nufilmuotais vaizdais su 15min pasidalijo vienas portalo skaitytojų.

Liudininku tapęs vilnietis matė kelis ekipažus, per spūstis su švyturėliais prieš eismą skubančiais į, kaip atrodė, itin karštą iškvietimą. Atsidūręs prie Zarasų gatvės 5-ojo A pastato, vyras suprato, kad būtent čia policija ir lėkė.

„Jie įsiveržė į vidų, bet ten nieko įdomaus neįvyko“, – reziumavo 15min pašnekovas.

„Jie įsiveržė į vidų, bet ten nieko įdomaus neįvyko“, – šturmą reziumavo jį filmavęs liudininkas.

Vienu metu jis ir pats atsidūrė kelių pareigūnų taikiklyje.

„Priekaištavo, kad negaliu filmuoti... Po to priekaištas perėjo, kad negaliu filmuoti pareigūno veido. Sakė, kad paims iš manęs telefoną. Liepė parodyti, ką nufilmavau, bet aš atsisakiau“, – pasakojo įvykių dalyviu nejučia tapęs liudininkas.

Įvykio liudininko nuotr./Įvykio vietoje
Įvykio liudininko nuotr./Įvykio vietoje

Jis dar pridūrė: „Vienas pareigūnų buvo agresyvus, o kitas mandagus, kaip dažniausiai ir būna.“

Liudininkui atvykus į įvykio vietą, viename iš policijos autobusiukų buvo uždaryta mergina. „Ji ten spardėsi“, – minėjo vilnietis.

Viename iš policijos mikroautobusų buvo uždaryta mergina: „Ji ten spardėsi.“

Kiek vėliau pareigūnai nutarė pervesti iš pažiūros neblaivią sulaikytąją iš vienos transporto priemonės į kitą (būtent tuo metu vyrui ir teko diskutuoti su policininkais dėl jo teisės filmuoti tai, kas vyksta viešoje vietoje ir kaip savo viešas funkcijas atlieka uniformuoti valstybės tarnautojai).

Įvykio liudininko nuotr./Įvykio vietoje
Įvykio liudininko nuotr./Įvykio vietoje

Kaip mergina susijusi su kruvinuoju konfliktu ir pastato patikra, belieka spėlioti. Išsamesnės informacijos apie asmenų konfliktą, jo padarinius ir Mobiliosios kuopos vizitą į Užupio rajoną Vilniaus apskrities policija neteikia.

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min