Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Vilniuje nutūpusiame lėktuve per anksti iš savo vietos pašokęs keleivis kelionę užbaigė policijoje

Nemalonumų prisišaukė ir skrydžio taisykles pažeidinėjęs jonaviškis, ir oro uosto darbuotojus išplūdęs girtas danas.
Skrydis. Lėktuve
Asociatyvinė iliustracija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Vilniaus ir Palangos oro uostuose pasieniečiai drausmino du keleivius – Jonavos gyventoją ir Danijos pilietį. Pirmasis nepakluso lėktuvo įgulos nurodymams laikytis saugumo taisyklių, o neblaivus užsienietis nebuvo įleistas į lėktuvą, nes plūdosi ir triukšmavo.

Penktadienį Vilniaus oro uoste budėję Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai gavo informacijos, kad iš Oslo atskridusiame lėktuve yra netinkamai besielgiantis keleivis. Pasieniečiai atvyko prie trapo ir pakilę į lėktuvą sulaikė 34-erių Jonavos gyventoją. 

Paaiškėjo, kad lėktuvui nutūpus Vilniaus oro uoste ir dar riedant taku šis vyras pakilo iš savo vietos ir nepaisydamas įgulos nurodymų laikytis saugaus skrydžio taisyklių pradėjo vaikščioti po saloną. Įgulai jį įspėjus pakartotinai keleivis ir toliau nepakluso ir nuėjo išėjimo link.

Jonaviškį pasieniečiai nusivedė į savo tarnybines patalpas ir atlikę būtinus formalumus perdavė sostinės policijos pareigūnams.

Šeštadienį incidentas įvyko ir Palangos oro uoste, kur pasieniečiai sulaikė neblaivų Danijos pilietį. Chuliganiškai besielgęs užsienietis nebuvo įleistas į lėktuvą, skridusį į Kopenhagą.

Tądien Palangos oro uoste budėję VSAT pareigūnai iš skrydžių aptarnavimo tarnybų gavo informacijos, kad į Kopenhagą iš Palangos ketinantis skristi keleivis yra, įtarta, neblaivus ir pažeidinėja viešąją tvarką.

Pasieniečių pagalbos prireikė tuomet, kai vyras pradėjo konfliktuoti su orlaivių aptarnavimo agentūros darbuotojais. Jis juos išvadino necenzūriniais žodžiais, oro uoste šūkavo. 

VSAT pareigūnai chuliganiškai besielgiantį keleivį, 43-ejų Danijos pilietį, sulaikė ir pristatė į tarnybines patalpas. Atlikus būtinus formalumus pasieniečiai vyrą perdavė iškviestiems Palangos policijos pareigūnams. Šie, danui nustatę 2,14 promilės girtumą, jį išsivežė į komisariatą, pasakojama VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininko Giedriaus Mišučio pirmadienį paviešintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius