Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 13d. 21:23

Vilniuje penktadienio vakarą plėšiamos parduotuvės

Vilniaus policija penktadienio vakarą buvo informuota apie vieną po kito sostinėje apiplėštas dvi parduotuves.

Visų pirma gautas pranešimas, kad nusikaltėlis įsiveržęs į parduotuvę Prūsų g. bandė pavogti kasos aparatą. Plėšikas kasos aparatą jau nešėsi pro duris, tačiau pardavėja spėjo sučiupti aparato elektros laidą. Tuo pačiu metu moteris nuspaudė pavojaus mygtuką.

Nusikaltėlis metė aparatą ir spruko pro duris nieko nepešęs.

Neilgai trukus, šiek tiek po 20.30 val. gautas pranešimas, kad pistoletu ginkluotas nusikaltėlis įsiveržė į parduotuvę „Cento" Kalvarijų g.

Tuo metu parduotuvėje buvo pirkėjų, tačiau tai bandito nesustabdė. Plėšikas mojuodamas pistoletu puolė prie kasos, kasininkė išsigandusi pabėgo.

Banditas griebė kasoje buvusius pinigus ir kiemais spruko Žalgirio g. link. Kokią sumą pinigų pinigų nusikaltėlis pagrobė iš kasos, dar tikslinama.

Apiplėšimą matę žmonės policijai sakė, kad jis išsiskyrė ūgiu, buvo maždaug 40 metų amžiaus.

Ketvirtadienio vakarą panašiomis aplinkybėmis Vilniuje apiplėšta kavinė. Du nusikaltėliai, mojuodami pistoletu, Fabijoniškių g. esančioje kavinėje iš barmenės pareikalavo pinigų.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Vėliau moteris sakė, iš karto supratusi, kad pistoletas netikras, todėl ji su nusikaltėliais susigrūmė, vienam banditui bandė trinktelėti alaus bokalu per galvą.

Vis dėlto nusikaltėliams su kasos aparatu pavyko pasprukti, policijos tarnybinis šuo jų pėdsakus pametė greta judrios Ukmergės g.

Nei per vieną šių apiplėšimų žmonės nenukentėjo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min