Tiesiogiai
2009-10-31 10:57

Vilniuje per pusvalandį apiplėštos dvi parduotuvės

Vilniuje penktadienio vakarą per pusvalandį apiplėštos dvi parduotuvės. Bendras nuostolis viršija 3,5 tūkstančio litų.
 Pinigai
Pinigai kasoje / „15min“ nuotr.

Policijos departamentas informuoja, kad penktadienį apie 20.10 val. Vilniuje, Polocko g., į parduotuvę „Povita“, užėjo jaunuolis, kuris, pardavėjai į veidą papurškė dujų ir iš kasos pagrobė 200 litų.

Netrukus, apie 20.35 val. Vilniuje, Antakalnio g., į parduotuvę „Ruga“, užėjo du jaunuoliai, kurie, grasindami pardavėjai pistoletu, pagrobė 3 tūkst. 400 litų.

Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai, įtariamieji ieškomi.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą