Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje plėšikų supančiota senolė iššoko per langą ir nubėgo pas kaimynę šauktis pagalbos

Sulaikytas plėšikas
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Sulaikytas įtariamasis
Šaltinis: 15min
1
A A

Vilniuje sulaikyti įžūlūs senolių plėšikai. Vasario 7 d., apie 13 val. 30 min., Vilniuje, Pupų g., gyvenanti septyniasdešimtmetė moteris išėjo į kiemą parsinešti malkų. Jai grįžtant namo, iš už kampo išbėgę du nepažįstami vaikinai sugriebė moterį už kaklo ir jėga įstūmė į namą. Čia įsibrovėliai senolę pargriovė ant žemės ir, surišę jai rankas ir kojas, pareikalavo atiduoti pinigus.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos skyriaus nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė senolės plėšimu įtariamus jaunuolius.

Speciali sostinės kriminalistų grupė atliko būtiniausius viešo ir neviešo pobūdžio veiksmus ir sulaikė du įtariamuosius – vilnietį Z.S. (gimusį 1992 m.) ir klaipėdietį I.Z. (gimusį 1990 m.), sausio pabaigoje deportuotą iš JAV.

Plėšikai, pagrobę ne tik pinigus, bet ir iš ausų išsegtus auskarus bei nuo piršto numautą žiedą, pasišalindami užrakino nukentėjusiąją. Po kurio laiko moteris išsilaisvino ir, iššokusi pro langą, nubėgo pas kaimynus paskambinti policijai.

Sudaryta speciali Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjų grupė atliko būtiniausius viešo ir neviešo pobūdžio veiksmus ir jau vasario 9 d. sulaikė du įtariamuosius – vilnietį Z.S. (gimusį 1992 m.) ir klaipėdietį I.Z. (gimusį 1990 m.), sausio pabaigoje deportuotą iš JAV.

Jaunuoliams pateikti įtarimai dėl plėšimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d.). Vilniaus apylinkės teismas abiem įtariamiesiems paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę ‒ suėmimą.

VIDEO: Vilniuje sulaikyti senolių plėšikai

Be to, Z.S. pareigūnai pareiškė įtarimus ir dėl sausio 17 d. padaryto panašaus plėšimo. Tuomet jis, kartu su bendrininku T.M. (gimusiu 1977 m.), išdaužę lango stiklą, įsibrovė į namą Rokantiškių g. ir, panaudodami fizinį smurtą, apiplėšė ten gyvenusią 87-erių metų senolę.

Netrukus Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai T.M. sulaikė, sausio 19 d. jam paskirta kardomoji priemonė ‒ suėmimas. Pareigūnai per kratas surado dalį pagrobto turto, pažymima Vilniaus apskrities VPK atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai mano, kad šie sulaikytieji galėjo padaryti ir daugiau nusikaltimų, todėl prašo piliečių, nukentėjusių nuo šių įtariamųjų ar turinčių kitokios informacijos apie jų nusikalstamą veiklą, kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą tel. 8 700 6 5373 arba 8 700 6 5370.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už plėšimą, padarytą įsibraunant į patalpą, numato laisvės atėmimo bausmę iki septynerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min