Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje policija konfiskavo beveik 20 tūkstančių butelių degtinės (nuotraukos)

Konfiskuota degtinė
Policijos nuotr. / Konfiskuota degtinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, pasitelkę į pagalbą Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnus, užkirto kelią neteisėtam akcizais apmokestinamų prekių patekimui į Lietuvos rinką.

Kaip informuoja Policijos departamentas, turėdami informacijos apie numatomą, apgaulės būdu įgytos, degtinės „Stolichnaja“ iškrovimą Vilniaus mieste esančiuose sandėliuose pareigūnai organizavo pasalą.

Policijos operacijos metu sulaikytas vilkikas su puspriekabe, kurioje pareigūnai aptiko Latvijoje apgaule įgytą krovinį – 24 padėklus su degtinės „Stolichnaja“ 0.7 litro talpos buteliais. Sandėliavimo vietose pareigūnai aptiko jau iškrautas septynis padėklus su tos pačios rūšies degtinę.

Iš viso pareigūnai aptiko bei paėmė 19 tūkst. 161 vnt. 0.7 litro talpos butelių su degtinės „Stolichnaja“ etiketėmis be akcizo mokestį patvirtinančių banderolių.

Realizavus „juodojoje“ rinkoje sulaikytą krovinį, įgytą apgaulės būdu, įtariamieji R.J. (gim. 1969 m.) ir A.M. (gim. 1972 m.) būtų gavę virš 280 tūkst. litų neteisėtų pajamų. Už akcizais apmokestinamas prekes, rastas policijos operacijos metu, įtariamieji privalėtų sumokėti virš 250 tūkst. litų pridėtinės vertė ir akcizo mokesčių.

Dėl minėto fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje pagal požymius nusikaltimų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. „Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis“ ir 182 str. 2d. „Sukčiavimas“.

Įtariamiesiems asmenims gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min