Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 7d. 16:53

Vilniuje policininkas peršovė sprukti bandžiusį ir peiliu grasinusį nusikaltėlį

Pistoletas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Pistoletas

Vilniaus policijos pareigūnai ketvirtadienį panaudojo tarnybinį ginklą ir sužeidė sprukti bandžiusį bei peiliu mojavusį vyrą.

Incidentas įvyko ketvirtadienio popiete Viršuliškių mikrorajone. Du Vilniaus policijos paieškos poskyrio pareigūnai bandė sulaikyti besislapstantį vyriškį. Šis teismo sprendimu jau turėtų atlikinėti poros metų laisvės atėmimo bausmę.

Vyriškis nors ir nuteistas, į kalėjimą neskubėjo. Jis pasislėpė nuo bausmės vykdymo. Sostinės pareigūnai nustatė, kur vyras gali slėptis ir bandė jį sulaikyti.

Tačiau lengvai pasiduoti nuteistasis neketino. Jis bandė pasprukti, sulaikomas priešinosi, mojavo peiliu. Po kelių įspėjamųjų šūvių į orą pareigūnas peršovė vyro koją.

Sužeistas nuteistasis nuvežtas į ligoninę.

„Kai tik medikai jį paleis, keliaus tiesiai į kalėjimą“, - teigia pareigūnai.

Papildyta: Dėl šio įvykio Vilniaus policija išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad ketvirtadienį apie 15.40 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, turėdami informacijos, kad Vilniuje, Ozo gatvėje esančiame bute yra paieškomas, laisvės atėmimo bausmės vengiantis S.R. (gim. 1978 m.), atliko jo sulaikymo operaciją, pasitelkdami Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgas.

S.R. neįsileido atvykusių pareigūnų į butą, tačiau, išbėgęs į laiptinę, puolė juos peiliu ir bandė pasprukti. Buvo pasitelktos papildomos pajėgos. S.R. ir tuomet nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams, sukeldamas realią grėsmę pareigūnų ir aplinkinių sveikatai ir gyvybei.

Įvertinę situacijos keliamą pavojų, policijos pareigūnai buvo priversti panaudoti šaunamąjį ginklą. Iš viso buvo paleisti 5 šūviai – į orą iššovę 4 įspėjamuosius šūvius, pareigūnai vienu šūviu sužeidė dešinę S.R. koją.Vyriškis buvo sulaikytas ir pristatytas į ligoninę, kur jam suteikta medicinos pagalba. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams.

2006 m. S.R. buvo skirta 5 metų laisvės atėmimo bausmė už vagystę. Iš bausmės atlikimo vietos jis buvo paleistas prieš laiką, tačiau nesilaikė teismo skirtų įpareigojimų, todėl, teismo sprendimu, turėjo būti grąžintas į įkalinimo įstaigą pilnai atlikti skirtą bausmę.

Teismo sprendimą vykdyti S.R. vengė ir slapstėsi, todėl buvo paskelbta jo paieška.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min