Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje siautėjo telefoninis teroristas

Telefonas
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Telefonas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus policija ieško telefoninio teroristo, trečiadienį tris kartus grasinusio sprogimais.

15min.lt jau skelbė apie tai, kad trečiadienį anonimas grasino susprogdinti „Statoil“ degalinę Ukmergės g. ir Žadeikos g. sankirtoje. Grasinimas buvo melagingas, sprogmenų degalinėje nerasta.

Tą patį vakarą apie 21 val. iš taksofono Gedimino pr. į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) paskambinęs vyras pranešė, kad Seimo rūmuose padėtas sprogmuo. Vyriškis tvirtino, kad bomba Seime turi sprogti ketvirtadienį 9 val. ryto.

Apie 21.27 val. tas pats asmuo vėl paskambino į BPC ir informavo, kad bomba padėta ir Vyriausybės rūmuose. Pasak anonimo, Vyriausybė sprogti turėjo ketvirtadienį 9.30 val.

Gavusi šį pranešimą, policija neskubėjo, kaip tokiais atvejais įprasta, skelbti plano „Skydas“. Įvedus šį planą, prie objektų, kuriuos grasinama susprogdinti, sutraukiamos gausios policijos pajėgos, kviečiami išminuotojai, atvyksta ugniagesiai ir greitosios pagalbos medikai, esant reikalui kviečiami ir dujų avarinės tarnybos specialistai.

Trečiadienio vakarą nuspręsta triukšmo nekelti. Seimo ir Vyriausybės patalpas patys apžiūrėjo jas saugantys pareigūnai. Jie taip pat peržiūrėjo ir vaizdo kamerų medžiagą, tačiau nieko įtartino neaptikta.

Policija pradėjo tyrimą ir ieško grasintojo.

Beje, ir policijai, ir BPC darbuotojams grasinimai susprogdinti du svarbiausius Lietuvos valdžios pastatus nepasirodė verti visuomenės dėmesio. Apie šiuos incidentus buvo nutylėta. Sekant oficialiai visuomenei ir žiniasklaidai filtruojamą informaciją, galėtų susidaryti įspūdis, kad nieko ir nebuvo.

Pranešimus apie smulkius gaisrus žiniasklaidai siuntinėjantis BPC šį kartą nusprendė jokio pranešimo neplatinti. Informacijos apie grasinimus susprogdinti Seimą bei Vyriausybę nebuvo ir policijos žiniasklaidai pateikiamose paros įvykių bei nusikaltimų suvestinėse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min