2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vilniuje sulaikytas asmens dokumentų neturintis pilietis

Šių metų sausio 3 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato migracijos valdybos pareigūnai sulaikė pilietį, neturintį jokių asmens tapatybę patvirtinančių asmens dokumentų, todėl neaiški tampa ir tokio asmens teisinė padėtis Lietuvos Respublikoje.
Areštinė
Dokumentų neturintis vyras uždarytas į areštinę / Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr.

Kaip rašoma Vilniaus migracijos valdybos pranešime, dokumentų neturintis asmuo aptiktas Vilniaus migracijos valdybos Užsieniečių reikalų skyriaus pareigūnams atliekant patikrinimą Vilniuje, Subačiaus gatvėje esančiame name ir ieškant kito žmogaus – 1987 m. gimimo P.S., neturinčio asmens tapatybę ir teisinę padėtį Lietuvos Respublikoje patvirtinančio asmens dokumento.

Buto duris, kuriame turėjo gyventi pareigūnų ieškomas asmuo, atidarė kitu vardu prisistatęs vyras. Pareigūnai, tikrindami piliečio pateiktus duomenis, nustatė, kad asmens dokumentai I.S. (gim. 1973 m.), kaip jis pats sakė, išduoti nebuvo.

Asmens tapatybės ir teisinės padėties Lietuvos Respublikoje nustatymui minėtas asmuo buvo atvežtas į Vilniaus migracijos valdybą. Čia vyras kelis kartus prisistatė svetimais Lietuvos piliečių vardais, po to paaiškino, kad jis yra 1973 m. Baltarusijoje gimęs I.B, į Lietuvą atvykęs 1991 metais iš Latvijos, kur mokėsi profesinėje geležinkeliečių mokykloje.

Vyras sakėsi iki 1995 metų dirbęs AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir dėl  dokumentų gavimo per tą laiką niekur nesikreipęs.

Kadangi Vilniaus migracijos valdybos Užsieniečių reikalų skyriaus pareigūnų aptiktas ir svetima pavarde prisistatęs pilietis Lietuvos Respublikoje yra neteisėtai, nėra nustatyta jo asmens tapatybė, jis buvo sulaikytas 48 valandoms Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Areštinės ir konvojaus skyriuje iki bus nustatyta jo tapatybė.

2011 metais Vilniaus migracijos valdybos Užsieniečių reikalų skyriaus pareigūnai nustatė 42 asmenis, neturinčius asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min