Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Vilniuje sulaikytas butą apvogti bandęs policijos ieškomas asmuo

Vilniuje policijos pareigūnai sulaikė vyriškį, kuris bandė apvogti butą. Vėliau paaiškėjo, kad įtariamasis jau kurį laiką buvo ieškomas pareigūnų.
Antrankiai
Antrankiai. / Photos.com

Kaip informuoja Policijos departamentas, naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 3.44 val. Viešosios policijos apsaugos tarnybos Vilniaus skyriaus centralizuotame stebėjimo punkte buvo gautas apsauginės įsilaužimo signalizacijos suveikimo signalas iš buto, esančio Bytėnų g., Vilniuje. Apie gautą įsilaužimo signalą buvo nedelsiant pranešta Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo centrui, iš kurio į įvykio vietą tuoj pat išvyko pareigūnų ekipažas.

Atvykę į objektą ir jį apžiūrėję, patruliai pranešė, kad išlaužta garažo vartų spyna. Sekant įtariamojo paliktais pėdsakais, netrukus buvo sulaikytas įtariamasis G.S. Minėtas pilietis į objekto vidų nepateko, niekas nebuvo pavogta.

Į įvykio vietą buvo iškviesta Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto septintojo policijos komisariato operatyvinė grupė ir sulaikytas įtariamasis pristatytas į šį komisariatą. Patikrinus jo duomenis paaiškėjo, kad šis asmuo yra policijos ieškomų asmenų sąraše.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min