Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 29d. 10:35

Vilniuje sulaikytas dviračių vagis grasino nužudyti policininkus ir jų šeimos narius

Pas įtariamąjį rasti daiktai
Vilniaus policijos nuotr. / Pas įtariamąjį rasti daiktai

Vilniuje policijos patruliai sulaikė dviračių vagystėmis įtariamą asmenį. Per sulaikymą vyras aršiai priešinosi, grasino nužudyti policininkus ir jų šeimų narius.

Kaip rašoma Vilniaus policijos pranešime, šeštadienį policijai buvo pranešta, kad Vilniuje, Laisvės pr. pavogti du dviračiai.

Dviejų įtariamųjų ir dviračių požymiai buvo nupasakoti pareigūnams, todėl, netrukus, Čiobiškio g., krūmuose patruliai pastebėjo vieną įtariamąjį. Pastarasis bandė pabėgti, o pavytas ir sulaikomas aktyviai priešinosi.

Sutramdytas kovinių imtynių veiksmais ir vežamas į komisariatą, vyriškis pradėjo grasinti pareigūnams, sakė, kad nužudys juos ir jų šeimas; keikėsi ir įžeidinėjo.

Pristatyto į Vilniaus m. šeštąjį policijos komisariatą įtariamojo J.B. (gim. 1975 m.) kuprinėje rasta daug įvairių visrakčių, įrankių spynoms prasukti, pirštinės, atsuktuvai, dviračio pompa, automobilio muzikos grotuvo LG valdymo skydelis. Kiek vėliau į šeštąjį policijos komisariatą kreipėsi asmuo, kuris pranešė, kad iš jo automobilio „Subaru Legacy“ pavogtas toks pats grotuvo LG valdymo skydelis, dingo kitų daiktų.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min