Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje sulaikytas ir suimtas įžūlus plėšikas – puošnių moterų siaubas

Įtariamasis A.J. (gimęs 1983 m.)
Vilniaus policijos nuotr. / Įtariamasis A.J. (gimęs 1983 m.)
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinės pareigūnams vėl įkliuvo ankščiau daug kartų teistas 32 metų vilnietis. Tyrėjai nustatė, kad šių metų gegužės-birželio mėnesiais Vilniuje, Kalvarijų, Giedraičių, Žirmūnų, Daugėliškių gatvėse ir jų prieigose A.J. grobė iš moterų auksines grandinėles. Nukentėjusiosios raginamos netylėti.

Šiltuoju metų laiku Vilniuje padaugėja vagysčių, nebūdingų kitiems metų laikams. Ir šiais metais atšilus orams sostinėje padaugėjo atvirų vagysčių ir plėšimų – viešosiose vietose iš moterų nuo kaklo nuplėšiamos auksinės grandinėlės su pakabukais.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, išanalizavę nusikaltimų padarymo vietas, būdą, nusikaltėlių požymius bei galimus jų atsitraukimo kelius, kryptingai organizavo darbą tokių nusikaltimų išaiškinimui ir užkardymui. 

Birželio 26 d. apie 10 val. 40 min. neuniformuoti pareigūnai, dirbdami prie Kalvarijų turgavietės, pastebėjo asmenį, kuris išvaizda ir bruožais vizualiai buvo panašus į nukentėjusiųjų asmenų nurodytą nusikaltėlį. Be to, pareigūnų pastebėtas asmuo elgėsi labai įtartinai, įdėmiai apžiūrinėjo praeinančius asmenis. Įtartinas pilietis prevenciškai buvo sulaikytas ir patikrintas.

Nustatyta, kad tai – ankščiau daug kartų teistas vilnietis A.J. (gimęs 1983 m.), kuris buvo pristatytas į Vilniaus miesto pirmąjį policijos komisariatą. Kriminalinės policijos pareigūnai, atlikę procesinius veiksmus, nustatė, kad šių metų gegužės-birželio mėnesiais Kalvarijų, Giedraičių, Žirmūnų, Daugėliškių gatvėse ar jų prieigose A.J. pagrobė iš moterų auksines grandinėles.

VIDEO: Vilniuje nuo kaklo plėšiamos grandinėlės

Jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Pareigūnai tikrina, ar įtariamasis nepadarė daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų kituose Vilniaus rajonuose. Asmenis, nukentėjusius nuo A.J., ar turinčius duomenų apie jo nusikalstamą veiką, prašome kreiptis į Vilniaus miesto pirmąjį policijos komisariatą telefonu (8 5) 271 8107, arba į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonu (8 5) 271 6053.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min