Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje sulaikytas iš biurų telefonus vogęs vyriškis

Policijos duomenimis, M.R. įvykdė daugiau vagysčių, todėl nuo jo nukentėjusių prašome kreiptis į miesto šeštąjį policijos komisariatą.
Vilniaus aps. VPK nuotr. / Policijos duomenimis, M.R. įvykdė daugiau vagysčių, todėl nuo jo nukentėjusių prašome kreiptis į miesto šeštąjį policijos komisariatą.
Šaltinis: 15min
0
A A

2014 m. sausį ir vasarį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus aps. VPK) Vilniaus m. šeštojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje padaugėjo mobiliųjų telefonų vagysčių iš įmonių biuro patalpų atvejų. Vyras apsimesdavo klientu ir teiraudavosi apie firmos teikiamas paslaugas, o po jo apsilankymo dingdavo mobilieji telefonai.

Vasario 12 d. Vilniaus aps. VPK patrulių rinktinės pareigūnai, bendradarbiaudami su Vilniaus m. šeštojo policijos komisariato pareigūnais, sulaikė M.R., gim. 1979 m., įtariamą šiomis vagystėmis. Turimais duomenimis, M.R. įvykdė daugiau vagysčių, todėl nuo jo nukentėjusių prašome kreiptis į miesto šeštąjį policijos komisariatą  tel. (8 5) 271 6502.

Sulaikymo operacija įvyko vasario 12 d. apie 16. val. Patrulių rinktinės pareigūnams gavus pranešimą, kad Vilniuje, Perkūnkiemio g., į uždarosios akcinės bendrovės biurą atėjo vyriškis, prieš savaitę iš kitos įmonės patalpų pavogęs telefoną. Atvykę patruliai rado biuro įėjimo duris užrakintas, tačiau pro vitrininius langus pamatė, kad yra viduje trys žmonės – dvi merginos ir vyriškis.

Vyriškį iš karto atpažino kaip ieškomą už daugybę pastaruoju metu įvykdytų nusikaltimų (daugiausia – vagysčių iš įmonių patalpų). Su vyriškiu buvo, kaip vėliau paaiškėjo, dvi įmonės darbuotojos. Kol jos įsileido atvykusius pareigūnus, įtariamas vagystėmis vyriškis spėjo pabėgti pro kitą išėjimą iš pastato. Tačiau spėjo nubėgti vos apie 100 metrų. Pasprukti jam nebūtų jokių šansų, kadangi iš kitos pusės jį pasitiko į pagalbą kolegoms atskubėjęs Kelių patrulių rinktinės ekipažas.

Sulaikant įtariamąjį pareigūnams teko imtis kovinių imtynių veiksmų ir uždėti antrankius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min