2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2017 01 02 /17:18

Vilniuje sunkvežimis užkliuvo už troleibusų tinklo: Laisvės prospekte 2 val. stovėjo troleibusai

Sostinės Laisvės prospekte – sunkvežimio avarija, sutrikdžiusi ir visuomeninio transporto eismą.
Nutrauktas troleibusų laidas
Nutrauktas troleibusų laidas / Feisbuko profilio „Pranešk, kur keleivių kontrolė“ nuotr.

Pranešimas apie šį įvykį gautas pirmadienį 14.20 val.

Pareigūnams pats sunkvežimio MAN vairuotojas pranešė, kad Laisvės pr. prie 80-ojo pastato pakilęs jo savivarčio kėbulas užkliudė troleibusų kontaktinį tinklą.

Laidus savivartis timptelėjo kaip reikiant – viena kontaktinio tinklo atrama, atliekanti ir gatvės apšvietimo stulpo funkciją, net palinko.

Eismo įvykio vietoje susidarė spūstys. Įvykio vietą kiti vairuotojai galėjo įveikti tik viena juosta, didesnėms transporto priemonėms vienu ratu teko važiuoti per veją skiriamojoje Laisvės prospekto dalyje.

Troleibusų eismas nuo Pašilaičių žiedo pusės Spaudos rūmų link iškart nutrūko visiškai. Tuo tarpu priešinga kryptimi troleibusai irgi negalėjo važiuoti, nes tinkle nebuvo energijos.

Laimė, autobusai galėjo įveikti šią kliūtį ir toliau vežė keleivius.

Įvykio vietą, kol likviduojami avarijos padariniai, saugo policija. Apie avariją pranešta ir ESO bendrovės specialistams.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyryje 15min sužinojo, kad pirmadienio popietę tai ne vienintelis eismo įvykis sostinėje, susijęs su sunkiasvoriu transportu. Kalvarijų g. prie 143-iojo pastato sunkvežimis DAF, kaip paskambinęs pareigūnams prisipažino pats jo vairuotojas, nulaužė kelis kelio stulpelius.

Vilniaus apskrities VPK duomenimis, Laisvės prospekte MAN vairuotojas kartu su gatvės apšvietimo tinklų įmonės atstovais pildo eismo įvykio deklaraciją, nes žmonės žios avarijos metu nesužaloti, tik apgadinta infrastruktūra.

Savo ruožtu už visuomeninio transporto eismą Vilniuje atsakinga įmonė „Susisiekimo paslaugos“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje suskubo paskelbti apie laikiną troleibusų eismo paralyžiavimą.

„Dėl Laisvės pr. ties Vilniaus rajono poliklinikos stotele nutraukto kontaktinio tinklo galimi 16 ir 19 maršrutų troleibusų vėlavimai ir nukrypimai nuo tvarkaraščių.

Šių maršrutų troleibusai apsukami Skalvių žiede ir Viršuliškių parke.

Tinklą nutraukė sunkvežimis: palinko troleibusų kontaktinio tinklo atrama, tad šiuo metu nėra srovės į abi puses.

Atsiprašome už galimus nepatogumus“, – feisbuke rašo „Susisiekimo paslaugų“ atstovai.

„Susisiekimo paslaugos“ netrukus pranešė, kad nuo 16.20 val. troleibusai Laisvės prospekte jau važiuoja netrukdomi.

„Dėl avarijos Savanorių pr. – Sausupio g. sankryžoje galimi 4, 6, 12, 13, 15, 18 troleibusų vėlavimai. Atsiprašome už galimus nepatogumus“, – eismo organizatoriai pranešė apie dar vieną troleibusų vairuotojus ir keleivius ištikusią bėdą. 16.45 val. ir šie nesklandumai jau buvo pašalinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min