Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 21d. 17:42 , Atnaujinta: 2019 spalio 21d. 20:22

Vilniuje susidūrė šiukšliavežė ir autobusas: sužeisti keleiviai, strigo eismas

Įvykio vietoje
Facebook/Reidas Vilniuje nuotr. / Įvykio vietoje

Sostinės Kalvarijų gatvėje – didelis eismo įvykis, yra nukentėjusiųjų.

Pranešimas apie šią avariją Kalvarijų gatvėje gautas pirmadienį 17.24 val.

Vilniaus apskrities policijos Operatyvaus valdymo poskyryje 15min sužinojo, kad ties prekybos centru „Baldų rojus“ susidūrė sunkvežimis ir maršrutinis autobusas.

Pirminiais duomenimis, yra sužeistų keleivių.

Po darbų namo ir su kitais reikalais kažkur skubantiems vilniečiams teko apsišarvuoti kantrybe: didelių gabaritų transporto priemonės užtvėrė beveik visą važiuojamąją dalį.

Pirminiais duomenimis, specialiosios paskirties „Ekonovus“ bendrovei priklausantis sunkvežimis galu susilietė su 53-iojo maršruto autobuso šonu. Išdužo keli pastarojo langai, gali būti, kad būtent šukės, taip pat ir staigus stabdymas lėmė keleivių traumas. Kiek tiksliai yra nukentėjusiųjų ir kokių sužalojimų žmonės patyrė, kol kas duomenų nėra.

Pirminiais BNS duomenimis, nuo sudužusių stiklų nukentėjo trys žmonės.

Pagalbinės vairuotojų eismo planavimo programėlės „Waze“ duomenimis, po įvykio transportas šioje vietoje judėjo, ir, atsižvelgiant į aplinkybes, gana sparčiai – 6 km/val. greičiu. Tuo metu 15min skaitytojo atsiųstoje vaizdo medžiagoje matyti, kad situacija judrioje Kalvarijų gatvėje tapo išties komplikuota.

Sostinės policijos budėtojas 15min patvirtino, kad įvykio forminimas, o tai reiškia ir eismo nesklandumai, šiek tiek užsitęsė.

„Ekonovus“: atsiprašome keleivių

Vėliau pirmadienio vakarą situaciją pakomentavo ir Juozas Žalalis, „Ekonovus“ Vilniaus regiono padalinio vadovas.

„Apgailestaujame dėl nepatogumų, kurie kilo miestiečiams, visgi svarbiausia, kad autobuso keleiviai išvengė rimtų sužalojimų – kiek žinome, nuo sudužusių autobuso stiklų nukentėjo trys asmenys, dėl jų neramu buvo labiausiai. Kamščiai ar apgadintos transporto priemonės, kad ir nemaloni problema, neprilygsta sveikatai.

Policija įvykį traktavo kaip draudiminį, abi pusės užpildys reikiamus dokumentus, o transporto priemonės keliaus į remontą. Bendradarbiausime ir kuo galėdami padėsime nustatant, dėl ko jis įvyko“, – rašoma spaudai išplatintame komentare.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min