Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje teisiama 13 milijonų pavogusi, bet pinigų neturinti pensininkė Genė Kulikauskienė

Byla dėl sukčiavimo ir dokumento klastojimo
Aurimas Šrubėnas / Byla dėl sukčiavimo ir dokumento klastojimo
Šaltinis: 15min
0
A A

Teismas Vilniuje nagrinėja baudžiamąją bylą, kurioje Genė Kulikauskienė su dukra Loreta Norkūniene teisiamos dėl sukčiavimo ir dokumento klastojimo.

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį nuo ryto bandė nagrinėti Genės Kulikauskienės ir jos dukters Loretos Norkūnienės bylą dėl sukčiavimo ir dokumento klastojimo.

Moterys kaltinamos iš lengvatikių rinkdavusios milžiniškas pinigų sumas, žadėdamos geras palūkanas, tačiau paskolų negrąžindavusios.

Penktadienį žlugo jau antrasis bandymas nagrinėti šią bylą, nes kaltinamoji L.Norkūnienė pareiškė neturinti advokato, tačiau pageidaujanti turėti gynėją.

Tam, kad teismas dėl šios priežasties skelbtų pertrauką, kategoriškai prieštaravo nukentėjusieji, mat moteris ir pirmajame posėdyje buvo pasirodžiusi be advokato.

Vienas pinigų neatgaunantis vyras teisėjui pareiškė, kad pats yra teisininkas, todėl žino šiuos „fintus“, kaip vilkinti bylą.

Nukentėjusysis tikino, kad ir kitą kartą kaltinamoji gynėjo neatsives.

Teisėjas teiravosi, kuo remdamasis jis taip samprotauja. „Nes ji neturi pinigų. Aš žinau Kulikauskienę. Ji pavogus 13 milijonų, bet pinigų neturi!“, – ir apie dukrą, ir apie motiną kalbėjo vyriškis.

Skambios šio nukentėjusiojo frazės – ne be pagrindo.

G.Kulikauskienė jau ne kartą teista, neseniai teismas kitoje byloje paskelbė jai naują, tik dar neįsiteisėjusį nuosprendį, kurioje nukentėjusiesiems priteista apie pusę milijono litų.

Anksčiau „Lietuvos žinios“ skelbė, kad vien Turto bankui G.Kulikauskienė skolinga daugiau kaip 10 mln. litų, tai liudija Aukščiausiojo Teismo nutartis.

Vilniaus miesto apylinkės teisme paskelbta šios bylos pertrauka iki rudens. Į kitą posėdį L.Norkūnienė įpareigota atsivesti gynėją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min