Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 4d. 12:22 , Atnaujinta: 2020 balandžio 4d. 14:57

Vilniuje nufilmuotos tikriausiai apsvaigusios „Porsche“ vairuotojos visureigio gaudynės

Šeštadienį prieš vidurdienį sostinės centre, prie buvusių Sporto ir koncertų rūmų, didžiulės patrulių pajėgos vaikėsi pavojingai vairavusią ir reikalavimui sustoti nepaklususią moterį. Įtariamoji sulaikyta. Sulaikytoji vairavo itin prabangų „Porsche Cayenne“. Moters manevrai kairiajame ir dešiniajame Neries upės krante užfiksuoti liudininko filmuotoje medžiagoje.

Daugelio aplinkinių dėmesį patraukęs veiksmas vyko sostinės Olimpiečių gatvėje, netoli buvusių Sporto rūmų. Įtarta, kad miesto visureigiu čia besisukiojusi moteris vairuoja neblaivi.

„Olimpiečių gatvėje labai daug policijos, Karo policija taip pat. Su švyturėliais. Iš pradžių trys policijos mašinos vijosi kažkokį miesto visureigį. Tas įsuko į namo kiemą, po to į požeminį garažą.

Tada subėgo policijos pareigūnai į tą namą. Po to privažiavo dar daugiau policijos ekipažų“, – karščiausiais įspūdžiais dalijosi įvykio liudininku tapęs 15min skaitytojas.

Vilniaus apskrities VPK Operatyvaus valdymo skyriuje (OVS) 15min sužinojo, kad sulaukę pranešimo iš gyventojų, pareigūnai Olimpiečių gatvėje nusprendė patikrinti įtarimų sukėlusį automobilį. Tačiau jo vairuotoja nepakluso reikalavimui stabdyti transporto priemonę. „Ji šaligatviu nuo policininko važiavo, bet sužeistų žmonių nėra“, – teigė OVS budėtojas.

Liudininko filmuotoje medžiagoje užfiksuota, kad iš pradžių „Porsche Cayenne“ važiuoja kairiajame Neries krante esančiomis Arsenalo ir T.Kosciuškos gatvėmis. Visureigis nelekia, tačiau ir nestoja, tad susidaro įspūdis, kad vienas policijos mikroautobusas jį tiesiog lydi. Netrukus veiksmas persikelia į priešingą upės krantą, maždaug į tą Olimpiečių gatvės vietą, kur, kaip teigiama, viskas ir prasidėjo.

Į „Porsche“ priverstinį stabdymą įsijungė ir daugiau ekipažų, tad patrulių veiksmai tapo aktyvesni, vienas jų aplenkė persekiojamą visureigį. Tačiau paaiškėjo, kad vairuotoja kaip tik yra privažiavusi prie vietos, kurioje turbūt tikėjosi pasislėpti nuo persekiotojų: visureigis šmurkštelėjo į uždarą požeminį daugiabučio parkingą.

Viena iš paskutinių akimirkų gaudynėse: fone – prieglobsčiu bėglei turėjęs tapti daugiabutis
Viena iš paskutinių akimirkų gaudynėse: fone – prieglobsčiu bėglei turėjęs tapti daugiabutis

Policijos budėtojas patvirtino, kad sulaikytoji, įtariama, galėjo būti neblaivi, tačiau pasitikrinti alkoholio matuokliu vilnietė įvykio vietoje kategoriškai atsisakė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Sulaikytoji (sėdi viduje) išvežta į komisariatą
Luko Balandžio / 15min nuotr./Sulaikytoji (sėdi viduje) išvežta į komisariatą

Sulaikytoji netrukus išvežta policijos komisariatą. Jos automobilis liko vieno prabangiausių sostinės daugiabučių požeminiame garaže: šio namo būstų gyventojai džiaugiasi pro langus lyg ant delno matantys Gedimino pilį.

Beje, nuotraukose užfiksuota prie moterį sulaikančių pareigūnų ilgai sukiojosi viena vyresnio amžiaus vilnietė. Teigiama, kad tai sulaikytosios mama, buvusi labai susirūpinusi, kas toliau laukia jos dukters.

Kaip žinoma, Lietuvoje įvesto karantino metu valdžia ir teisėsauga kone kasdien prašo visuomenės rimties, tačiau sąmoningumu pasižymi ne visi gyventojai. Neseniai pareigūnai atkreipė dėmesį ir paskelbė niūrią prognozę, kad dėl pastaruoju metu specifinio socialinio gyvenimo gali blogėti ir kriminogeninė situacija.

15min kone kasdien skelbia pranešimus apie, regis, neadekvačius kai kurių žmonių poelgius, keliančius visuomenėje papildomą įtampą ir dar labiau apsunkinančius įtemptai dirbančios policijos užduotis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min