Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 11d. 20:43

Vilniuje užpultas policininkas gynėsi šūviais, vienas chuliganas atsidūrė ligoninėje

Vilniaus policijos patruliai ruošiasi Naujųjų Metų sutiktuvėms
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Pistoletas

Vilniuje ketvirtadienio pavakarę užpultas policijos pareigūnas. Jis gynėsi šūviais, po incidento vienas chuliganas atsidūrė ligoninėje.

Pirminiais duomenimis, apie 17 val. namo po tarnybos neuniformuotas autobusu važiuodamas sostinės 1-ojo policijos komisariato tyrėjas bandė sudrausminti kelis tuo pačiu autobusu važiuojančius ir alų gėriančius chuliganus.

Dūkštų gatvėje policininkas išlipo iš autobuso, trys chuliganai išlipo kartu ir pareigūną pradėjo mušti, spardyti. Gindamasis policininkas išsitraukė savigynai išduotą ginklą ir, kaip pats vėliau sakė, du kartus šovė į orą.

Chuliganai spruko šalin, tačiau vienas netrukus nugriuvo. Jį tuoj pat sulaikė įvykio vietoje pasirodę policijos patruliai. Iškvietus greitąją pagalbą medikams buvo pasakyta, kad bėgdamas chuliganas griuvo ir susilaužė koją.

Greitosios medikai apžiūrėjo įtariamąjį ir dėl tokios diagnozės nesudvejojo. Jaunuolis buvo nuvežtas į ligoninę. Tačiau čia medikai apžiūrėjo chuliganą ir konstatavo, kad kojos kaulą sulaužyti galėjo kulka.

Dėl incidento pradėtas tyrimas. Į klausimą, kas atsitiko įtariamojo kojai – ji peršauta ar sulaužyta, – dabar turėtų atsakyti teismo medicinos ekspertai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min