Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 16d. 22:44 , atnaujinta: 2012 lapkričio 16d. 23:34

Vilniuje degė butas, sumušti šeimininkai rasti laiptinėje

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Penktadienio vakarą Vilniuje kilo gaisras, kurio aplinkybės kol kas lieka neaiškios.

Gelbėtojai pranešimo apie tai, kad užsiliepsnojo butas sostinės Apkasų gatvės 19-ajame name, sulaukė 22.22 val. Į įvykio vietą buvo išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus miesto greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Atskubėję nurodytu adresu ugniagesiai rado degantį trijų kambarių butą trečiajame penkiaaukščio namo aukšte, o laiptinėje – garbaus amžiaus buto šeimininkę ir jos sūnų. Abu jie buvo su įvairiomis muštinėmis žaizdomis ant kūnų. Kas ir kokiomis aplinkybėmis juos sužalojo, dar aišinamasi.

Medikai motiną ir sūnų išvežė į ligoninę, o dar vienai gaisro dūmų prisikvėpavusiai namo gyventojai iš aukščiau esančio buto medicininę pagalbą suteikė vietoje.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Buto aeimininkė buvo iavežta į ligoninę
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Buto šeimininkė buvo išvežta į ligoninę

Degęs butas panašus į sąvartyną – užverstas įvairiomis šiukšlėmis. Jų krūvose ir siautėjo liepsnos. Į butą ugniagesiai brovėsi kapstydami šiukšles šakėmis. Tuo tarpu laiptinėje yra nemažai kraujo.

Gesinant gaisrą smarkiai nuniokoti – buvo užlieti vandeniu – pirmajame ir antrajame aukšte esantys butai. Pasak namo gyventojų, tai ne pirmas kartas, kai jiems tenka skęsti dėl aukščiau gyvenančių kaimynų kaltės.

Incidentą tiria policija kartu su ugniagesiais.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min