2009-06-06 14:40

Vilniuje vagys iš namo išnešė 272 tūkstančius litų grynais

Vilniaus vagys vienam sostinės gyventojui pridarė didelių nuostolių. Iš namo nusikaltėliai išsinešė 272 tūkstančius litų grynais.
Vagis
Vagis / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Penktadienį apie 17 val. Vilniuje, Obelų g., A.M. (gim. 1965 m.) pastebėjo, kad iš jo namo, išlaužus terasos duris, pavogtas fotoaparatas ir 272 tūkst. litų.

Nuostolis – 274 tūkst. 239 litai.

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą