Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje žiauriai sumuštas 33 metų vyriškis, greitoji pagalba vyrą per vieną naktį du kartus vežė į ligoninę, apklausti nukentėjusiojo kol kas nepavyksta

Įvykio vietoje
Įvykio liudininkų nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį žiauriai sumuštas 33 metų vyras. Incidento vietoje likusios kraujo dėmės aplinkinių namų gyventojus šiurpino ir išaušus dienai. Policijai apklausti nukentėjusiojo dėl jo sunkios būklės kol kas nepavyko.

Apie incidentą redakciją informavo netoli įvykio vietos gyvenantys žmonės. Susisiekę su redakcija jie pasakojo, kad kažkoks konfliktas viename iš Architektų g. kiemų įvyko dar prieš vidurnaktį. Apie 23 val. – 23.10 val. girdėjosi merginų šauksmai. Pasak liudininkų, merginos tarsi bandė raminti įsiaudrinusius vyriškius.

Prekybos centro aikštelėje prasidėjęs konfliktas baigėsi prie pat netoliese esančio daugiabučio namo laiptinės. Apie 23.30 val. triukšmas sustiprėjo, pasigirdo klyksmas. Kai žmonės pripuolė prie lango, jie pamatė kraupų vaizdą – prie pat namo kraujo klane gulėjo vyras. Jis nejudėjo.

Netrukus į įvykio vietą atvyko du policijos ekipažai ir greitosios pagalbos medikai. Jie aptvarstė nukentėjusiojo galvą, užkėlė jį ant neštuvų ir skubiai išvežė į ligoninę.

Iš kraujo balos, likusios įvykio vietoje, galima spręsti, kad žmogus patyrė sunkių sužalojimų, jis neteko daug kraujo.

Kraujo klaną prie namo dar tą pačią naktį išvalė miesto komunalininkai. Nepaisant to, iš ryto kieme vis dar buvo gausu buvusio konflikto pėdsakų, kraujo žymių dar buvo galima pastebėti ir ant kieme stovinčių automobilių.

Redakcijai apie šį incidentą pradėjus domėtis Vilniaus policijoje paaiškėjo, kad nukentėjo A.V. (gim. 1978 m.), gyvenantis netoliese. Gavus gyventojų pranešimą apie sumuštą vyrą, į įvykio vietą iš tiesų atskubėjo policijos patruliai ir greitosios pagalbos medikai. Šie konstatavo, kad žmogus labai stipriai sumuštas, jam įtarta politrauma. 33 metų vyras nugabentas į ligoninę.

Pasak Vilniaus apskrities VPK atstovo Pauliaus Radvilavičiaus, ligoninėje vyriškiui medikai suteikė pagalbą ir kažkodėl išleido namo.

„Vyras sugebėjo pasakyti tik tiek, kad jį sumušė grupė nepažįstamų asmenų“, – sakė P.Radvilavičius.

Kaip pasakojo policijos atstovas, grįžęs namo vyriškis pasijuto itin blogai, jis pradėjo prarasti sąmonę. Nukentėjusiojo žmona vėl iškvietė greitosios pagalbos medikus. Ketvirtadienį apie 7.30 val. vyriškis antrą kartą per vieną naktį skubiai išvežtas į tą pačią ligoninę, iš kurios jis buvo prieš kelias valandas išleistas. Šį kartą vyras paguldytas į ligoninės stacionarą.

„Iki šiol jo nepavyksta apklausti. Jo būklė prasta, todėl kažkokių įvykio smulkmenų policija iš paties nukentėjusiojo negali išgirsti“, – 15min.lt žurnalistui ketvirtadienio pavakare sakė P.Radvilavičius.

Vilniaus policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau įtariamieji kol kas nenustatyti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min