Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visagine sulaikyta narkotikų platintojų gauja

Policijos radiniai
Utenos apskrities VPK nuotr. / Policijos radiniai
Šaltinis: 15min
0
A A

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, atlikdami ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto narkotinių medžiagų platinimo Visagino mieste, įtardami nurodytų nusikaltimų padarymu sulaikė 4 visaginiečius

Kaip rašoma Utenos apskrities VPK pranešime, per šią policijos operaciją buvo sulaikytas jau šešis kartus teistas S.R. (gim. 1968 m.), kuris tik spalio mėn. buvo paleistą iš pataisos namų, kur atliko bausmę už narkotinių medžiagų platinimą, keturis kartus teistas S.J. (gim. 1971 m.), vienuolika kartų teistas A.B. (gim. 1955 m.) ir anksčiau neteista, niekur nedirbanti S.K. (gimusi 1988 m.).

Siekiant užfiksuoti nurodytų asmenų nusikalstamus veiksmus jų atžvilgiu buvo taikomas Visagino miesto apylinkės teisme sankcionuotas nusikalstamą veiką imituojančių veiksmų atlikimas. Taikant nusikalstamą veiką imituojančius veiksmus iš įtariamųjų buvo nupirkta narkotinių medžiagų.

Sulaikius nurodytus asmenis buvo atliktos jų ir jų gyvenamųjų patalpų kratos. Kratų metu buvo pareigūnai paėmė kaip įtariama narkotinių medžiagų – metamfetamino ir heroino, įrankius ir priemones narkotinėms medžiagoms pakuoti.

Visiems sulaikytiems asmenims pateikti įtarimai padarius nusikaltimus, numatytus Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. t. y. neteisėtai platinus narkotines ar psichotropines medžiagas.

penktadienį Visagino miesto apylinkės teismo teisėjų sprendimais visi įtariamieji buvo suimti.

Už nusikaltimą, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d., numatyta didžiausia bausmė – terminuotas laisvės atėmimas nuo 2 iki 6 metų.

2011 m. Visagino policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai pradėjo 17 ikiteisminių tyrimų dėl narkotinių medžiagų platinimo Visagino mieste, t.y. 4 ikiteisminiais tyrimais daugiau nei 2010 m. Dauguma įtariamųjų, padariusių nurodytus nusikaltimus, teismo sprendimais buvo suimti.

Šiemet Visagino policijos komisariatas teisminiam nagrinėjimui jau perdavė vieną baudžiamąją bylą dėl narkotinių medžiagų platinimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min