Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visagine sulaikyti narkotinių medžiagų platinimu įtariami asmenys

Ginklas
Utenos apskrities VPK nuotr. / Ginklas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pareigūnai, atlikę ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo Visagino mieste, sulaikė grupę asmenų, užsiimančių narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu.

Utenos apskrities VPK nuotr./Metamfetaminas
Utenos apskrities VPK nuotr./Metamfetaminas

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, dėl neteisėtos šių asmenų veiklos buvo paimta apie 200 gramų, kaip įtariama, metamfetamino, kanapės bei jų dalis, taip pat paimti keli tūkstančiai litų, kaip įtariama, gauti pardavus narkotines ar psichotropines medžiagas.

Pareigūnai taip pat paėmė priemones ir medžiagas narkotinėms ar psichotropinėms medžiagoms sverti bei fasuoti, kaip įtariama, į kovinius perdaryti dujinis ir orinis ginklai, šaudmenys.

Utenos apskrities VPK praneša, kad tyrimo metu įtarimai pateikti 6 asmenims, kurių amžius nuo 20 metų iki 35 metų. Dviems įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės – suėmimas maksimaliam 3 mėnesių laikotarpiui, kitiems įtariamiesiems paskirtos su suėmimu nesusijusios kardomosios priemonės.

Dalis įtariamųjų, kuriems pateikti įtarimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimu, kriminalinei policijai buvo žinomi dėl įvairių anksčiau padarytų nusikaltimų, taip pat ir dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo.

Trims asmenims pateikti įtarimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimu dideliais kiekiais, kitiems įtariamiesiems pateikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Dviems įtariamiesiems pateikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis

Už įtariamiesiems inkriminuojamus nusikaltimus Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse didžiausia numatyta bausmė yra terminuotas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min