Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 11, 11:28

Visagino advokato ir NT brokerio suokalbis: neapskaitytus pinigus pasidalindavo

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl advokato ir nekilnojamojo turto brokerio galimai padarytų korupcinio pobūdžio nusikaltimų.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / Pixabay nuotr.

Visagine veikiančiam advokatui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo ir piktnaudžiavimo, o nekilnojamojo turto brokeriui pareikšti įtarimai dėl papirkimo ir padėjimo piktnaudžiauti.

Įtariama, kad advokatas, būdamas teismo paskirtu skolininkų kuratoriumi, siekdamas asmeninės naudos sau ir brokeriui, organizuodavo skolininkų turto pardavimą taip, kad pirkėjai turtą faktiškai įsigydavo už didesnę nei dokumentuose nurodyta sumą. Kaip įtariama, iš pirkėjų gautą likusią neapskaitytą pinigų dalį advokatas su brokeriu pasidalindavo.

Už palankių sąlygų sudarymą turtui įsigyti, advokatas galimai susitarė su brokeriu iš jo priimti ir priėmė 3000 eurų kyšį. Įtariama, kad faktiniams turto savininkams padaryta ne mažesnė kaip 11 000 eurų dydžio žala.

Abiem įtariamiesiems skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

Šį ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min