Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 4d. 17:39

Visagino gyventojus apgaudinėjęs tariamas policijos pareigūnas kalėjime praleis daugiau negu penkerius metus

Grotos
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Grotos
Nuteistas dar vienas policijos pareigūnu prisistatydavęs sukčiautojas, apgaule iš nukentėjusiųjų viliojęs pinigus ir vertingus daiktus – Visagino miesto gyventojui A.Z. paskirta penkerių metų trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

A.Z. buvo kaltinamas apgaule savo naudai įgijęs svetimą turtą, neteisėtai įgijęs ir laikęs svetimą elektroninę mokėjimo priemonę ir jos naudotojo tapatybės patvirtinimo priemonių duomenis, taip pat neteisėtai inicijavęs finansines operacijas viena svetima elektronine mokėjimo priemone ir jos naudotojotapatybės patvirtinimo duomenimis.

Pernai Visagine iš namuose palikto vieno paauglio už motinos, tuo metu išvykusios į komandiruotę, tariamai sužalotą mergaitę buvo išviliota mokėjimo kortelė ir PIN kodas, bet paimti dviejų tūkstančių litų sukčiautojui nepasisekė. Tačiau iš to paties buto jam pavyko apgaule išnešti vertingus daiktus – nešiojamą kompiuterį, skaitmeninį fotoaparatą, žaidimų priedėlį ir padaryti šeimai daugiau kaip keturių tūkstančių nuostolį.

Policijos pareigūnu prisistačiusiam tam pačiam sukčiautojui pavyko apgauti ir vieną Visagino gyventoją, patikėjusią, kad anūkas sužalojo merginą. Neturėjusi reikalautų keturių tūkstančių litų moteris atidavė paskutinius 800 litų.

Kitas nukentėjęs – iš bankomato su pinigais grįžtantis namo užpultas ir pargriautas ant laiptų vyriškis neteko mobilaus ryšio telefono, 500 litų ir elektroninės mokėjimo priemonės, su kuria sukčiautojas, inicijavęs kelias finansines operacijas, suspėjo paimti vieną tūkstantį 200 litų, po to sąskaita buvo užblokuota.

Už neteisėtą disponavimą svetima elektronine mokėjimo priemone ir jos panaudojimą baudžiama laisvės atėmimu iki šešerių metų, už plėšimą – iki šešerių metų, už apgaule įgytą svetimą turtą – iki trejų metų, už didelės vertės turtą – iki aštuonerių metų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min