Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 28, 12:04

Visiškai girtas „Fiat“ vairuotojas Kaune, pėsčiųjų perėjoje, partrenkė du broliukus. Vienas mažamečių – reanimacijoje

Po kraupaus eismo įvykio Kaune girtas „Fiat Punto“ vairuotojas, partrenkęs du vaikus, bandė sprukti, tačiau buvo sučiuptas kitų eismo dalyvių. Vienas iš sužalotų broliukų – šešerių metų – nukentėjo labai sunkiai.
Avarija Kaune
Asociatyvinė iliustracija: kelių erelis, perėjoje parbloškęs 6 ir 9 metų vaikus, dar bandė sprukti. / Kauno VPK nuotr.

Kelių erelio šėlsmas Kaune tarpušvenčiu baigėsi itin skaudžia nelaime.

Kaip šeštadienį praneša Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, vakar 10.25 val. Kaune, Veiverių gatve nuo Šeštokų g. Seniavos plento link važiavo automobilis „Fiat Punto“, priklausantis ir vairuojamas A.S. Pirminiais duomenimis, vairuotojas buvo neblaivus – alkoholio matuoklis parodė 2,86 promilės, o galutinė išvada bus patvirtinta ištyrus kraują.

Kelių erelis ties 150-uoju numeriu pažymėtu namu, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė ir sužalojo iš kairės pusės pagal jo važiavimo kryptį bebaigiančius pereiti kelią mažamečius pėsčiuosius; G.B., gimusį 2007 m., ir jo brolį O.B., gim. 2004 m., gyvenančius Kaune.

Jaunėlis dėl rimtų traumų paguldytas į Kauno klinikų vaikų reanimacijos skyrių, o vyresnysis brolis dėl rankos traumos, suteikus medicinos pagalbą, išleistas į namus.

Tuo tarpu „Fiat“ vairuotojas iš eismo įvykio vietos nuvažiavo, tačiau netrukus buvo sulaikytas kitų vairuotojų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min