Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visvaldas Račkauskas: liudininko pasakojimai Drąsiaus Kedžio byloje – provokacija

Visvaldas Račkauskas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Visvaldas Račkauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Paslaptingas liudytojas Drąsiaus Kedžio istorijoje pasakojo, kad prieš žudynes buvo susitikęs su aukštais policijos pareigūnais, Generalinio komisaro pavaduotojais Algirdu Stončaičiu ir Visvaldu Račkausku ir informavo juos apie planuojamas žudynes. Duodamas interviu LTV „Savaitei“ V.Račkauskas liudininko parodymus žiniasklaidai vadino galima provokacija.

V.Račkausko teigimu, tai yra provokacija, kuri nukreipta į kriminalinę policiją ir jos vadovus. „O jos tikslas yra įnešti sumaištį į tyrimus. Tyrimai yra keli, jie labai sėkmingai stumiasi į priekį ir turi perspektyvą: tyrimas dėl Vaido Milinio nužudymo, teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo ir kiti tyrimai susieti su visa šita kompleksine istorija“, – laidai „Savaitė“ sakė V.Račkauskas. Jo teigimu,  nusikalstamas pasaulis turi savo tikslų, kaip išsisukti, kad nebūtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Paklaustas, ką jis turi galvoje, sakydamas nusikaltėlių, V.Račkauskas sakė: „Nusikaltėliai tie, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie nužudymų, kurie žinojo apie tuos nužudymus, kurie vienaip ar kitaip talkininkavo, o gal net ir organizavo juos.“ Jis sakė nesąs iki galo tikras ar D.Kedys turėjo bendrininką nusikaltimo vietoje, tačiau pagalbininkų jis turėjo tikrai.

V.Račkauskas atvirai abejojo, ar liudininkas yra patikimas, sakė niekada nebuvęs su juo susitikęs ir teigė netikintis, kad pareigūnai, informuoti apie galimas žudynes, galėjo padaryti didelę klaidą ir tinkamai nereaguoti. „Todėl aš pagrįstai ir sakau, kad tai provokacija nukreipta sukompromituoti kriminalinės policijos vadovus, pačią policiją ir, aišku, mane“, – sakė jis.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min