TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Polegoško nužudymo tyrėjai – pajūrio verslininkas nušautas dėl pinigų

Polegoško, Fedorcovas
Polegoško, Fedorcovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Teisėsaugininkams sunkiai sekasi išnarplioti gegužę netoli Palangos apšaudytų pajūrio verslininkų bylą. Vienas iš jų – 53-erių Vladislavas Polegoško nuo šūvių žuvo vietoje. Verslininko partneris 59-erių Valerijus Fedorcevas buvo sunkiai sužeistas. Kas į vyrus paleido kulkų seriją, policijai nepavyksta išsiaiškinti po nusikaltimo praėjus net keturiems mėnesiams. Į aklavietę patekę tyrėjai prasitaria po aibės ekspertizių ir apklausų apsistoję ties vienintele versija. Neabejojama, kad kruvina egzekucija jūrininkų įdarbinimu užsiimantiems verslininkams surengta dėl pinigų.

„Tai gali būti ir skolų klausimas, ir įtakos nepasidalijimas. Tiksliai įvardinti negaliu, tačiau pagrindinė tyrimo versija yra verslo santykiai. Ties tuo ir dirba tyrėjai. Nieko daugiau atskleisti negaliu. Ėmėmės visų įmanomų priemonių, kad tyrimas pasistūmėtų į priekį. Tačiau jokių detalių atskleisti negaliu. Tik konstatuoti, kad įtariamųjų neturime“, – apie bylos tyrimą  pasakojo Klaipėdos apygardos prokuroras  Ruslanas Ušinskas.

Nėra ne tik įtariamųjų. Iki šiol nerastas ginklas, iš kurio šaudyta į verslininkus. Nežinia, kur ir automobilis, kuriuo nusikaltimo naktį važiavo žudikai.

Neabejojama, kad kruvina egzekucija jūrininkų įdarbinimu užsiimantiems verslininkams surengta dėl pinigų. 

Išpuolis prieš V. Fedorcovą ir V. Polegoško įvykdytas gegužės 8 d. Naktį kelyje Palanga–Klaipėda  uostamiesčio link važiuojantiems klaipėdiečiams kelią pastojo automobilis. Iš jo pasipylė šūviai. V.Polegoško šūvių serija buvo mirtina, sunkiai sužeistą ir kurį laiką laukuose besislapsčiusį V.Fedorcovą medikams pavyko išgelbėti.

Didelį rezonansą sukėlusių žudynių tyrime jau surinkta keliolika tomų medžiagos. Apklaustos kelios dešimtys asmenų: artimieji, darbuotojai, su V. Polegoško ir V.Fedorcovu bendradarbiavusių įmonių atstovai.

Tiriant nusikaltimą atlikta ir aibė ekspertizių: balistinė, DNR, trofologinė ir kt. Po kruvino išpuolio V.Fedorcevas tyrėjams net buvo įvardijęs galimą žudiką. Tačiau siūlo galo teisėsaugininkams sudėtingoje byloje užčiuopti nepavyksta iki šiol.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min